Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vieta pasaules hokeja čempionāta elites grupā

Redakcija

Autors • 15.05.2013.

Burtu lielums

Vai jūs ticējāt, ka Latvijas izlasei izdosies uzvarēt Franciju un saglabāt vietu pasaules hokeja čempionāta elites grupā? – vakar jautājām Barkavā sastaptajiem cilvēkiem.

Barkavietis Raimonds: – Pašu spēli skatīties nebija laika. Pavasaris taču un vēl daudzi darbi jāpadara! Bet, kad noguris atnācu mājās un ziņās dzirdēju, ka mūsējie ir uzvarējuši spēlē, ļoti nopriecājos, pat prieka asariņa nobira. Labi, ka arī Krievija uzvarēja Austriju un varējām gulēt mierīgi, ar apziņu, ka izdevies saglabāt vietu A grupā.

Barkavietis Aleksandrs: – Protams, ir prieks, ka Latvijas izlase arī nākamgad būs starp spēcīgākajām pasaules hokeja komandām. Izšķirošajā spēlē mūsējie spēja saņemties un izturēt saspringto 3. periodu. Cerams, ka arī spēlē ar somiem mūsējie parādīs raksturu.

Ivars no Murmastienes: – Bija ticība un arī pārliecība, ka mūsējie, neraugoties uz sāpīgajiem zaudējumiem pirmajās trijās spēlēs, saņemsies un saglabās vietu A grupā. Izšķirošā spēle gan prasīja daudz nervu. Skatījos arī Krievijas spēli ar Austriju. Mums jau bija ļoti svarīgi, lai austrieši neiegūtu nevienu punktu. Un krieviem tik raiti šai spēlē, īpaši sākumā, nevedās. Šajā čempionātā ir ļoti daudz negaidītu rezultātu, uzvara nevienai komandai nav garantēta. Liels prieks par mūsu vārtsarga K. Gudļevska veiksmīgo debiju un stabilo spēli.

Barkavietis Jānis: – Tas ir ļoti labi, ka Latvijas hokejisti izcīnīja divas ļoti svarīgas uzvaras, un saglabāja vietu spēcīgākajā grupā. Būs kam dzīvot līdzi arī nākamajā pavasarī. Vai maijs Latvijā vispār var būt bez hokeja?

Barkavietis Ivars: – Tā bija saspringta spēle, bet rezultāts ir labs. Labi, ka daudzās epizodēs glāba mūsu jaunais vārtsargs K. Gudļevskis, kas ar laiku, iespējams, kļūs par tikpat stipru vārtsargu, kā savulaik A. Irbe. Uz mūsējo uzvaru lieku arī spēlē ar Somiju – 3 : 0.

Guntis no Murmastienes: – Prieks, ka viss ir beidzies labi. Cerēsim, ka spēsim uzvarēt arī somus ar rezultātu 3 : 1 un varbūt pat iekļūsim ceturtdaļfinālā.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px