– Vai, jūsuprāt, partijai „Vienotība" būtu jāmaina vadība, un kādas ir jūsu domas par Andri Piebalgu kā iespējamo nākamo šīs partijas priekšsēdētāju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aivars no Ozoliem: – Jo ātrāk tas notiks, jo labāk būs arī pašai partijai, it sevišķi ņemot vērā, ka uz šo amatu „Vienotībā" ir labs kandidāts. Andra Piebalga vadībā partija varētu uzlabot savu reitingu, tāpēc ar partijas vadības maiņu nevajadzētu vilcināties. Katrā ziņā līdz šā gada beigām nebūtu jāgaida.
Ineta no Mētrienas: – Partijas vadība ir jāmaina. Par to šaubu nav. Katra vilcināšanās tai nāk tikai par sliktu. Cik ilgi var vilkt kaķi aiz astes? Kaut gan partijai, pat mainoties vadībai, savu popularitāti būs grūti atgūt. Izskatās, ka „Vienotības" laiks ir pagājis.
Imants no Cesvaines: – Par politiku es maz interesējos, tāpēc man ir grūti dot padomus. Valdībai vispār nevar uzticēties, katram ir jāpaļaujas pašam uz sevi. Vēlēšanās es piedalos, bet „Vienotība" nav tā, par ko balsoju.
Edgars no Cesvaines: – Beidzamajā laikā reitings „Vienotībai" ir strauji gājis uz leju. Nekāda spoža nākotne to negaida. Solvitai Āboltiņai jau pašai vajadzēja atkāpties no partijas priekšsēdētājas amata. Taču, iespējams, arī tas maz ko vairs līdzēs. Tas bija jādara jau pirms laba laika, tagad arī tas partijas popularitātes atgūšanā var izrādīties par vēlu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA