– Ko jūs novēlētu jaunievēlētajam prezidentam Raimondam Vējonim? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Mārīte: – Vēlēšanu rezultāts mani apmierina. Patīkami, ka jaunievēlētais prezidents ir madonietis, te ir audzis un skolojies. No Madonas jau vispār nāk daudz gudru cilvēku, un kāpēc gan viens no viņiem lai nebūtu prezidents? Es viņam novēlu izturību, tā, veicot prezidenta pienākumus, noteikti noderēs.
Krišjānis no Ērgļiem: – Viss būs normāli. To, ka ievēlēs Raimondu Vējoni, nedomāju, cerēju, ka tas būs Egils Levits. Jaunievēlētajam prezidentam novēlu – lai augstu tur Latvijas godu!
Zigurds no Kalsnavas: – Mani vairāk vilka uz Egila Levita pusi, bet gan jau Raimonds Vējonis uzticētos pienākumus arī centīsies veikt pēc iespējas labāk. Novēlu lielu uzmanību veltīt arī iekšpolitikai, nākt ar tādām likumdošanas iniciatīvām, kas mazinātu plaisu starp tautas maznodrošināto un bagāto daļu, bet ārpolitikā novēlu stingru mugurkaulu. Stingrs mugurkauls gan vajadzīgs it visās lietās.
Madonietis Jānis: – Man labāk patika Levita kandidatūra. Kaut gan tam, kuru ievēlēs, nav nemaz tik lielas nozīmes, jo prezidentam mūsu valstī jau nav nekādas lielas teikšanas. Putins Krievijā gan var kaut ko pateikt. Mūsu jaunajam prezidentam novēlu turēties tā, lai prezidenta pienākumus godam veiktu visu pilnvaru termiņu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA