Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vasaras laiks

Redakcija

Autors • 02.04.2019.

Burtu lielums

Jau vairākas dienas dzīvojam pēc vasaras laika. – Vai esat jau pieraduši pie pārmaiņām un vai zināt par EP deputātu lēmumu atteikties no ziemas un vasaras laika maiņas 2021. gadā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jolanta no Mārcienas: – Pie tā esam ar bērniem jau pieraduši. Kā parasti mostamies pēc pulksteņa. Man labāk patīk vasaras laiks, bet tas ir labi, ka ES vairs pulksteņi netiks grozīti, jo ekonomiska pamata tam īsti nav.

Daina no Kusas: – Es ceļos līdz ar sauli, bet pašreiz jūtos ne pārāk labi. Arī kolēģi ir teikuši, ka sāpot galva un izjūtot diskomfortu. Par EP pieņemto lēmumu zinu. Droši vien labāk tomēr būtu izvēlēties vasaras laiku, lai vasarā vairāk laika paliktu pašiem. Galvenais – lai negrozītu pulksteņus un nebūtu kā tagad, kad vieni aizmirst pulksteņa rādītājus pagriezt.

Madoniete Lidija: – Man labāk patīk vasaras laiks, kad vakaros ilgāk ir gaišs. Protams, zinu arī par EP lēmumu atteikties no ziemas un vasaras laika maiņas, un to vērtēju pozitīvi. Labi vēl būtu, ja visas ES valstis izvēlētos vienu laiku. Diemžēl tik vienoti neesam.

Madoniete Gita: – Es noteikti esmu par vasaras laiku, bet mani pulksteņu grozīšana tik ļoti neietekmē. Pie pārmaiņām pierodu ātri, tāpēc nav tik svarīgi, vai ES atteiksies no ziemas un vasaras laika maiņas vai ne.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


03.04.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px