Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Vasaras brīvlaiks

Redakcija

Autors • 06.07.2011.

Burtu lielums

Pirmais skolēnu brīvlaika mēnesis jau pagājis nemanot, tādēļ vakar Madonas ielās sastaptajiem jauniešiem jautājām: — Ko šovasar esat jau paspējuši paveikt, un kas vēl ir padomā?

Liene Dārta Dumpe: — Vasarā lielākoties kopā ar ģimeni braukājam pa Latviju, apmeklējam dažādus gadatirgus un pasākumus. Šobrīd esam ceļā uz Čehiju, kur precas mūsu draugi. Šovasar esam nosvinējuši gan vasaras saulgriežus, gan Jāņus, sanāk, ka svinējām Jāņus divas reizes. Pagaidām nekur nestrādāju, daru dažādus lauku darbus mājās.

Kristaps Vītoliņš no Madonas: — Pagaidām neesmu vēl neko pasācis, jo gaidu eksāmenu rezultātus — šogad pabeidzu 12. klasi. Uz kurieni iet mācīties, neesmu īsti izdomājis, apsveru domu par policiju, taču manu izvēli ietekmēs arī eksāmenu rezultāti.

Kintija Liepiņa: — Tuvākais pasākums, ko vasarā apmeklēšu, ir jau šosestdien — Aiviekstes svētki Lubānā. Līdz šim atpūtos pie ezera, mēģināju nosauļoties. Jūnijā, pilsētas svētku ietvaros, dejoju kopā ar Madonas hiphopa deju grupu „Aliens” kultūras namā un vakarā arī koncertā estrādē. Paviesojos draugu dzimšanas dienas ballītēs. 

Madonietis Kristaps: — Jūnija sākumā piecas dienas pabiju Rīgā, basketbola nometnē „3 punkti”. Tur bija diezgan grūta treniņprogramma, taču ļoti labi treneri. Trenējoties nometnē, ieguvu vērtīgu pieredzi. Šogad pabeidzu astoto klasi, un skolai vēl neko neesmu sācis iegādāties. Turpmākajā vasaras daļā mani sagaida vēl dažas basketbola nometnes.

Kristiāna no Gulbenes: — Strādāju mājās, ceļam jaunu māju, tāpēc ir diezgan daudz darba, ko darīt. Esmu pabeigusi divpadsmito klasi un šobrīd esmu neziņā par eksāmenu rezultātiem. Ir uztraukums, taču ceru, ka rezultāti būs labi. Precīzi nezinu, kurā augstskolā stāšos, taču mani interesē medicīna. Apsveru domu arī par RTU, kur var mācīties kaut ko saistībā ar tehniku.

Madoniete Monta: — Vasarā pārsvarā atpūšos — eju uz karjera ezeru nopeldēties. 
Šobrīd pilsētā esmu kopā ar draudzeni, lai pastaigātu pa veikaliem. Braucu arī uz laukiem Gulbenes pusē, tur ravēju dārzu.

Aptauju veica RITA TURKINA un AGRIS VECKALNIŅŠ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px