– Kāda jums ir šī vasara – vai sanāk apmeklēt arī kādu kultūras un atpūtas pasākumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Anita: – Vasara ir jauka, baudu atvaļinājumu. Nedaudz arī paceļoju, bet tepat pa Latviju. Latvija ir ļoti skaista, vispirms jau tā ir jāapceļo un tikai pēc tam jādodas uz citām zemēm. Jūnija sākumā apmeklēju Madonas pilsētas svētkus un arī Raimonda Paula koncertu.
Ērglēniete Sandra: – Man vasara paiet, auklējot bērnu, bet apmeklēju arī pasākumus. Ērgļu pusē jau ir diezgan rosīga kultūras dzīve. Vēl šīs vasaras plānos ietilpst autovadītājas apliecības iegūšana. Peldēšanas sezonu, neraugoties uz karsto laiku, gan neesmu vēl atklājusi.
Anita no Ļaudonas: – Vasara ir viens no jaukākajiem gadalaikiem. Esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, audzinu divus bērnus. Diezgan bieži peldamies Aiviekstē. Karstais laiks man patīk, un arī dārzā viss aug.
Madoniete Palmira: – Vasara ir burvīga. Arī Madonas pilsētas svētki bija vareni. Tie izdevās, man ļoti patika. Apmeklēju arī Raimonda Paula koncertu un tradicionāli pasniedzu viņam rozi. Atbraucot uz Madonu, Maestro vienmēr apvaicājas, kā mums klājas. Bet lielākais prieks man ir par to, ka Madonā ir tik brīnišķīga dārzniece un ainavu arhitekte un mums ir tik vienreizēji skaistas puķu dobes. Par ideju sēdēšanai zālienos izmantot maisus vien jau būtu jādod prēmija.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA