Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: valsts svētku svinēšanas tradīcijas

Redakcija

Autors • 16.11.2015.

Burtu lielums

Kādas valsts svētku svinēšanas tradīcijas (svecīšu iedegšana logā, kopīga himnas dziedāšana pulksten deviņos vakarā un citas) ir jūsu ģimenē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Lāsma: – Valsts svētku pasākumus parasti neapmeklējam, bet sarkanbaltsarkano lentīti piespraužam, tāpat iededzam svecītes. Latvijai novēlu visu izturēt. Traģiskie notikumi Francijā daudz ko liek pārdomāt, un arī es, tāpat kā visa Latvijas tauta, ļoti jūtu līdzi. Latvijai novēlu, lai nekas tāds līdz mums nenonāktu un būtu drošība.

Inga no Jēkabpils:
– Mājās iededzam svecītes, arī kādu kūku, kā jau dzimšanas dienā, apēdam. Iespējams, aizbrauksim uz Rīgu, lai noskatītos salūtu. Latvijai novēlu attīstību.

Madoniete Kitija:
– Svecītes iededzam, skatāmies Saeimas svinīgo sēdi, citus valsts svētkiem veltītos raidījumus un filmas. Tagad ļoti pārdzīvojam par Franciju. Latvijai novēlu stipru garu un lai mūsu valsts pastāvētu mūžu mūžos!

Madoniete Agrita: – 18. novembrī vairāk esam kopā ar ģimeni, bet, protams, iedegsim svecītes, un tās mums ir arī ar Latvijas simboliku. Latvijai novēlu attīstību, lai cilvēkiem būtu darbs un iespēja strādāt savā dzimtenē, bet pats galvenais – lai būtu miers! Ko citu gan var vēlēties, jūtot līdzi Francijai sakarā ar piektdien Parīzē notikušajiem terora aktiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px