Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: valsts svētki

Redakcija

Autors • 19.11.2013.

Burtu lielums

Kā aizvadījāt valsts svētkus un vai piedalījāties arī Latvijas valsts proklamēšanas 95. gadadienai veltītajos pasākumos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Signe no Ērgļiem: – Ļoti skaists Latvijas dzimšanas dienai veltīts pasākums 16. novembrī notika pie mums, Ērgļos, kuru apmeklēju arī kā koncerta dalībniece, jo dejoju vidējās paaudzes deju kolektīvā, bet 18. novembri atzīmēju kopā ar bērniem ģimenes lokā. Pulksten deviņos vakarā, tāpat kā daudzviet citur pasaulē, dziedājām Latvijas himnu. Pa televizoru skatījāmies arī svētku salūtu Rīgā. Ļoti patika.

Dzintra no Ērgļiem: – Piedalījos brīnišķīgā svētku pasākumā Ērgļos, bet mājās 18. novembri atzīmējām līdzīgi, kā daudzi citi, – skatījāmies svētkiem veltītās pārraides un reportāžas televīzijā. Noskatījāmies arī filmu „Sapņu komanda 1935", kas arī ļoti patika.

Madoniete Antonija: – Latvijas televīzijā paskatījos rokoperu „Lāčplēsis". Manuprāt, labs iestudējums, bet līdz galam nenoskatījos, jo bija jau ļoti vēls. Savukārt Latvijas himnu mājās pie televizora dziedu, ja līdzās ir vēl kādi cilvēki, bet vienai kaut kā nesanāk. Skatījos arī salūtu, tas bija skaists, man patika, bet galvenais, ka 18. novembris bija ļoti jauka diena. Varēja izstaigāties, Madonai riņķī apiet, paskatīties, kā pie mājām plīvo sarkanbaltsarkanie karogi. Katrā ziņā svētku izjūta bija.

Jānis no Aronas pagasta: – Svētki pagāja laukos, uz pasākumiem pilsētā nedevos. Vakarā pa televizoru noskatījos Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa uzrunu pie Brīvības pieminekļa, svētku salūtu un arī filmu „Sapņu komanda 1935", kas ļoti patika. Kaut tādu sportistu, kas nestu Latvijas vārdu pasaulē, mums būtu vairāk!

Ikars no Ērgļiem: – Brīvdienās nekur negāju, mājās mierīgi pastrādāju. Vienīgi internetā nedaudz paskatījos svētku parādi. Esmu mājās viens palicis, sieva strādā ārzemēs, bet meita mācās tepat Latvijā. Vīriem valdībā un Saeimā novēlu vairāk domāt par mums, lai Latvijā būtu darbs un mūsu valsts simtgade lielai daļai vairs nebūtu jāsagaida, strādājot ārzemēs, bet gan to varētu svinēt tepat, savā Dzimtenē.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px