Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir nolēmis izmantot prezidenta rezidenci Jūrmalā. Pirmā tikšanās tajā notiks jau rīt, 20. augustā, kad Latviju apmeklēs Lietuvas prezidente Daļa Gribauskaite. – Vai, jūsuprāt, Valsts prezidentam būtu jāizmanto Jūrmalas rezidence, kas iepriekšējā prezidenta Andra Bērziņa prezidentūras četros gados nav izmantota ne reizi? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Iveta no Saikavas: – Manuprāt, to vajadzētu izmantot, ja jau reiz tāda prezidentiem ir paredzēta. Man patīk, kā strādā jaunievēlētais prezidents Raimonds Vējonis. Būs forši!
Imants no Kusas: – Tas ir loģisks lēmums, jo Jūrmalas rezidences uzturēšana tāpat prasa līdzekļus. Raimondam Vējonim kā prezidentam ir perspektīva – gados jauns un ļoti enerģisks cilvēks.
Gints no Bērzaunes: – Man ir grūti pateikt, kā būtu labāk – izmantot to vai no šādas rezidences atteikties vispār. Taču iespaids par jaunievēlēto prezidentu man ir pozitīvs. Mūsējais, nāk no mūsu, Madonas, puses, aktīvs un ļoti atsaucīgs. Kā man stāstīja māsa, kas piedalījās Skolēnu deju un dziesmu svētkos Rīgā, Raimonds Vējonis viņus esot pat apciemojis skolā, kurā viņi svētku laikā bija apmetušies.
Olga no Cesvaines: – Prezidentam tas ir labāk zināms, bet man šķiet, ka viņš rīkojas pareizi. Par tās uzturēšanu tāpat jāmaksā. Tad jau labāk rezidenci ir izmantot. Jaunievēlētā prezidenta darbības sākums ir ļoti simpātisks, nekā sliktā pagaidām nevaru teikt, bet dzīvosim – redzēsim.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA