Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Valentīna dienas atzīmēšana

Redakcija

Autors • 12.02.2014.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu attieksme pret Valentīna dienas atzīmēšanu, un vai Mīlestības svētki tiek svinēti arī ģimenē, skolā, klasē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem skolu audzēkņiem.

Maira no Liezēres: – Skolās jau notiek Valentīna dienai veltīti pasākumi. Dažkārt tos, sarīkojot svētku vakariņas vai nopērkot svētku torti, svinam arī ģimenē. Tie tiek rīkoti arī Madonas pilsētas 1. vidusskolā, kur gan mācāmies pirmo gadu. Patlaban gatavojamies Valentīna dienas ballei.

Līga no Liezēres: – Mana attieksme pret šiem svētkiem, var teikt, ir neit-
rāla. Pārāk jau tos nesvinu un arī šīs dienas simboliku, kā, piemēram, sirsniņas uz vaidziņiem, neizmantoju. Skolās parasti tiek sarīkota svētku ballīte jeb disenīte, un tāda bija arī Liezēres pamatskolā, kur mācījāmies pirms atnākšanas uz Madonu. Valentīna dienas pasākums būs arī Madonas pilsētas 1. vidusskolā.

Viktorija no Lubānas puses: – Jā, mēs jau skolā tam cītīgi gatavojamies. Būs pasākums ar pašu sagatavotajiem priekšnesumiem, mēs uzstāsimies ar dziesmu. Skolā darbojas arī Valentīna dienas pasts, varēsim šajā dienā nosūtīt cits citam vēstules. Dažreiz izmantojam arī Valentīna dienas simboliku, līmējam sirsniņas, bet ne vienmēr. Man šie svētki patīk.

Praulēniete Ance: – Ģimenē mēs šos svētkus nesvinam, tiem veltīti pasākumi galvenokārt notiek skolās. Arī mēs savā klasē patlaban tiem gatavojamies.

Madoniete Diāna: – Man šie svētki patīk, un arī ģimenē attieksme pret tiem ir pozitīva. Parasti tiek sarīkotas svētku vakariņas. Arī skolā tie nepaliek bez ievērības. Var sūtīt cits citam vēstulītes, un būs arī Valentīna dienas balle.

Madoniete Jolanta: – Valentīna dienu atceros jau no bērnības. Arī mūsu ģimenē šiem svētkiem par godu tiek sarīkotas svētku vakariņas, un cits citu iepriecinām arī ar mazām dāvaniņām. Savukārt skolā darbojas Valentīna dienas pasts, ir iespējams cits citam nosūtīt vēstules. Obligāti tas nav jādara, bet dažiem esmu jau uzrakstījusi. To saturu, protams, neatklāšu – tas tomēr ir noslēpums.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px