Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: valdība

Redakcija

Autors • 10.12.2013.

Burtu lielums

Kam, jūsuprāt, Valsts prezidentam Andrim Bērziņam būtu jāuztic veidot valdību –
Artim Pabrikam, kādam citam partiju izvirzītam kandidātam vai ārpus partijām esošam profesionālim? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Vestēnietis Uldis: – Es domāju, ka Valsts prezidents līdz šim ir rīkojies pareizi, noraidot visus ieteiktos kandidātus. Lielāks uzsvars ir jāliek nevis uz partijas piederību, bet profesionalitāti. Valdību līdz nākamajām vēlēšanām vispār jau vajadzēja novadīt Valdim Dombrovskim, veicot radikālas reformas. Lai tādas bezjēdzības, kā Zolitūdes traģēdija un citas, mums vairs nebūtu jāpiedzīvo.

Sandra no Aronas pagasta: – Es domāju, ka valdības veidošana nebūtu jāuztic
Pabrikam. Kā ziņās svētdien tika uzsvērts, prezidents grib stabilu valdību, kas domās par tautu, bet viņam neesot pārliecības, ka tādu spētu izveidot kāds no jau piedāvātajiem premjera amata kandidātiem. Valsts prezidentam pašam būtu jāatrod un jāizvēlas piemērotākais kandidāts šim amatam, lai tiktu ieviesta kārtība daudzās jomās, bet jo īpaši celtniecībā.

Edmunds no Lubānas: – Es par politiku īpaši neinteresējos, kaut gan, protams, tā mūsu dzīvi ietekmē, bet jaunais premjers un jaunā valdība jau jaunas darbavietas mums neiedos. Dombrovskim vajadzēja izturēt līdz galam. Nāktu jaunas vēlēšanas, būtu jauna valdība, jaunas cerības un kārtība, un arī latu būtu nomainījis eiro. Tagad sanāk tāda kā mētāšanās.

Tālis no Ļaudonas: – Es par to īpaši neinteresējos, nekā laba jau šajā procesā nav. Prezidentam ir jāmeklē neatkarīgs premjera amata kandidāts. Tagad pat nezinu, vai piedalīšos nākamajās Saeimas vēlēšanās. No tā taču nekas nemainās. Kamēr Latvijā nebūs jaunu darbavietu un normālas samaksas, tikmēr tauta ies mazumā – vieni atgriezīsies, bet citi brauks projām.

Madonietis Vasīlijs: – Par premjera amata kandidātu jāaicina cilvēks ar normālu izglītību un pieredzi, tāds, kā mūsu novadnieks, bijušais ministrs Raimonds Vējonis. Manuprāt, viņš būtu labs valdības vadītājs.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px