Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Valda Zatlera paziņojums

Redakcija

Autors • 30.05.2011.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Valda Zatlera paziņojumu sestdien, izsakot neuzticību Saeimai, un vai jūs piedalīsities referendumā par Saeimas atlaišanu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Oļegs Mihailovs no Lazdonas: – Referendumā noteikti piedalīšos. Katrā ziņā Zatlers rīkojās pareizi, un tik radikālai viņa rīcībai bija pamats. Saeimā
joprojām daudz ir tādu, kam pirmajā vietā ir personīgās, nevis valsts intereses. 60 procenti deputātu ir jau nomainījušies, bet Saeimas sastāvu vajadzētu nomainīt vēl par kādiem 20 procentiem, tad varbūt varētu cerēt uz pozitīvām pārmaiņām.

Ilga no Cesvaines: – Šāds Zatlera paziņojums man bija pārsteigums, bet es to atbalstu. Ja tai brīdī būtu bijusi Rīgā, arī es dotos uz Rīgas pili, lai pateiktu prezidentam paldies. Referendumā es piedalīšos obligāti. Reizēm liekas, ka tie mūsu bāleliņi ir tik uzpirkti, pie tam no abām pusēm – gan austrumiem, gan rietumiem.

Madoniete Dzintra: – Es atbalstu Zatlera paziņojumu. Arī referendumā piedalīšos noteikti. Ļoti ceru, ka tad, kad notiks jaunas Saeimas vēlēšanas, mums izdosies ievēlēt labāku sastāvu un mainīt arī attieksmi. Būtu jauki, ja parādītos jauni politiskie spēki. Es būtībā līdz šim esmu atbalstījusi „Vienotību", bet varbūt kāds cits politiskais spēks, ja tāds uzrastos, varētu paveikt arī ko labāk. Galvenais, lai „Vienotība" neveidotu koalīciju ar „zemniekiem".

Madonietis Uldis Siliņš: – Tas ir vajadzīgs paziņojums. Katrā gadījumā es atbalstu Zatlera rīcību un referendumā piedalīšos obligāti. Mani tracina arī LNT raidījumu vadītāji: nesaprotu, kāpēc viņiem tik uzmācīgi bieži uz studiju būtu jāaicina tādi cilvēki kā, piemēram, Lembergs. Viņiem ir sava vieta dzīvē, bet uz tiem jau nevar visu balstīt. Cerams, ka varbūt tagad notiks kāds lūzums.

Andrejs no Lubānas novada: – Zatlers rīkojās ļoti pareizi. Šīs tiesības rosināt Saeimas atlaišanu viņam vajadzēja izmantot jau sen, bet labāk vēlāk, nekā nekad. Tā ir laba mācība visiem politiskajiem spēkiem, kas pie varas atrodas jau daudzus gadus. Referendumā piedalīšos noteikti.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px