Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Vai jūs esat informēti par jaunajiem elektroenerģijas tarifiem?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 01.08.2016.

Burtu lielums

Vakar stājās spēkā jaunie AS „Sadales tīkls" tarifi, kas paredz fiksētas abonenta maksas ieviešanu visiem elektroenerģijas patērētājiem. – Vai jūs esat informēti par jaunajiem elektroenerģijas tarifiem un cik lielā mērā izjutīsit maksas kāpumu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Emīlija: – Mēs dzīvojam divatā ar vīru. Dzīvojam taupīgi, bez vajadzības elektrību netērējam, ceram, ka lielas grūtības nebūs apmaksāt arī jaunos rēķinus. Kad tos saņemsim, tad arī domāsim.

Kalsnavietis Jānis: – Es daudz par to neinteresējos. Cik būs jāmaksā, tik arī maksāšu. Es tajos „Latvenergo" penteros neiedziļinos. Man nepatīk viņu skaidrojumi, tie nepārliecina. Tas ir monopols mūsu valstī, un viņi dara, ko grib.

Anna no Kusas: – Man būs jāmaksā vairāk. Es dzīvoju bijušajā Kusas krejotavā, kur ir atsevišķs transformators. To izmanto divas ģimenes. Mēs jau varētu atteikties, bet tad mums nepietiktu jaudas. Ko mēs, katra ģimene, iesāktu ar pusfāzi?

Madonietis Jānis: – Tur jau neko nevar padarīt. Cik prasīs, tik arī būs jāmaksā. Mums ir trīs fāzes, un, piemēram, pagājušajā mēnesī elektrības patēriņš pārsniedza 300 kWh. Tagad viss taču ir uz elektrības – gan sadzīves tehnika, gan ūdenssūknis, bet visvairāk elektrības patērē boilers.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px