Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Vai ir iespējams panākt, lai par atkritumiem maksātu visi iedzīvotāji?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 03.08.2015.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, ir iespējams panākt, lai par atkritumiem maksātu visi iedzīvotāji, un kas šajā sakarā būtu jādara: jānosaka nodeva, vairāk jākontrolē, vai atkritumus konkrētajos konteineros izmet tikai attiecīgo māju iedzīvotāji, vai ir kāds cits priekšlikums? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Aleksandrs: – To jau grūti būs izkontrolēt. Tad jau kādam jāstāv klāt un jāskatās, vai kāds atkritumus konteineros nemet no malas. Madonas novada dome rīkojās pareizi, nosakot pārejas periodu, lai daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji vienotos, kā labāk rīkoties šajā situācijā.

Madonietis Valdis: – Īsti nav saprotams, kāpēc tāds sadārdzinājums. Daudz atkritumu jau ir bijis visu laiku. Turklāt vēl ne tik sen tos izveda katru darbdienu. Varbūt arī nebūtu slikti ieviest nodevu, jo tad par tiem maksātu visi un nebūtu svarīgi, kurā konteinerā katrs izmestu atkritumus.

Madonietis Pāvels: – Līgumu esmu noslēdzis un maksāju pēc fakta. Manuprāt, tas ir arī pareizi. Katrā ziņā nodokļa ieviešanu neatbalstu. Atkritumu daudzums katram tomēr ir atšķirīgs.

Madoniete Anita: – Šoreiz par atkritumiem man bija jāmaksā vairāk nekā 5 eiro. Viens cilvēks, savelkot jostu, varbūt kaut kā vēl var to samaksāt, bet ko lai dara ģimene ar bērniem? Vēl viens nodoklis gan nebūtu jāievieš, bet vajadzētu panākt, lai līgumus noslēgtu iespējami vairāk cilvēku.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px