– Vai jūs šosestdien apmeklēsit Ziemassvētku tirgu Saieta laukumā, kur, starp citu, varēs iegādāties arī piparkūkas, vai varbūt tās mājās esat jau sacepuši paši? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Veronika no Barkavas: – Uz tirgu es nebraukšu, jo dzīvoju Barkavā un sestdien pie mums ir Ziemassvētku pasākums, svinīgi tiks iedegta lielā egle. Arī piparkūkas cepam mājās. Tad tās vienmēr ir garšīgākas un smaržīgākas. Mīkla gan ir jāsagatavo laikus un jāļauj tai nostāvēties kādu mēnesi. Uz „ātru roku" piparkūkas vis nevar cept.
Senāk, kad varēja dabūt mežrozīšu sīrupu, tā bija ļoti svarīga mīklas sastāvdaļa. Kad to pielika, sanāca pavisam gardas piparkūkas. Protams, jāpievieno arī krustnagliņas, pipari, kanēlis, citas smaržīgas garšvielas, grauzdēts cukurs. Cepam tā, lai pietiek pašiem un varētu pacienāt arī draugus un paziņas.
Vizbulīte no Aronas pagasta: – Kādreiz piparkūkas cepām paši, bet tagad tās pērkam „Krūmiņa beķerejā", jo tur var iegādāties visgaršīgākās piparkūkas – trauslas, plānas un ļoti gardas. Iesaku tās pirkt arī citiem. Arī tad, ja sadomājam piparkūkas cept mājās, veikalā nopērkam gatavu mīklu.
Jana no Lubānas: – Uz tirgu Madonā nebraukšu, jo tas ir par tālu. Arī piparkūkas cepam mājās kopā ar bērniem, tiesa, no veikalā nopirktās mīklas. Tās cepam dažas dienas pirms Ziemassvētkiem.
Madoniete Dzintra: – Uz tirgu Saieta laukumā noteikti iešu, vietējie ražotāji taču ir jāatbalsta. Pietiek jau ar to, ka Eiropa viņus grib iznīcināt. Piparkūkas mājās gan cepšu pati. Recepti parasti noskatos žurnālā „Ieva" un, vadoties pēc tās, arī cepu.
Madoniete Inese Kalniņa: – Uz tirgu, ja būs tāda iespēja, varbūt atnākšu. Taču piparkūkas Ziemassvētkos gan cepšu mājās. Mīkla ir jau nopirkta. Piparkūkas mēs cepam ne tikai Ziemassvētkos, bet arī adventa svētdienās un Jaunajā gadā. Lai cik grūta dzīve, svētku izjūtu jau vajag katram!
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA