Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: TV svētdienas vakarā

Redakcija

Autors • 15.07.2014.

Burtu lielums

Ko jūs skatījāties TV svētdienas vakarā – Pasaules koru olimpiādes lielkoncertu Mežaparka lielajā estrādē vai pasaules kausa futbolā izcīņas finālspēli starp Vācijas un Argentīnas izlasēm? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Laimons no Sāvienas: – Es skatījos koru lielkoncertu. Tas ir ļoti labi, ka šāds pasākums notiek Latvijā, var pat teikt, teicami. Vienīgi gribējās vairāk redzēt citu valstu korus, pamatā jau dziedāja mūsējie. Tāpat pats koncerts varēja sākties agrāk, lai translācija neievilktos tik vēlu naktī, bet tā jau viss kopumā bija ļoti skaisti un aizkustinoši. Atšķirībā no Madonas, Sāvienā šai laikā neducināja pērkons, vienīgi uz kādām piecām minūtēm pazuda elektrība, līdz ar to varējām lielkoncertu skatīties bez bažām.

Cesvainietis Guntis: – Mazliet paskatījos futbolu, un arī ne līdz galam. Pirmdiena tomēr ir darba diena. To, ka uzvarēja Vācija, uzzināju no ziņām. Apstiprinājās mana prognoze, bet tas iepriekš diezgan droši bija arī paredzams. Man patika, kā šogad visā turnīrā spēlēja Vācijas futbolisti, viņi pasaules kausu ir ieguvuši pelnīti.

Lubānietis Pēteris: – Es neskatījos ne koru lielkoncertu, ne arī futbola finālspēli. To, ka Vācija ir kļuvusi par turnīra uzvarētāju, esmu dzirdējis, un to varēja arī prognozēt, kaut gan simtprocentīgi pārliecināts tomēr nebiju. Mani vairāk interesē ziemas sporta veidi, kā, piemēram, slēpošana, ar ko pats esmu nodarbojies.

Jānis no Vecpiebalgas: – Paskatījos nedaudz futbolu, bet to, ka uzvarēja Vācija, uzzināju šorīt. Tas mani nepārsteidza, tāda sajūta vairāk vai mazāk jau bija. Dažas pasaules kausa futbolā izcīņas spēles noskatījos, tai skaitā, Brazīlijas izlases sagrāvi spēlē ar Vāciju.

Baiba un Sarmīte no Dzelzavas: – Mēs skatījāmies abas pārraides, jo interesēja arī futbola spēles iznākums. Dziedāšana šur tur bija garlaicīga, tad pārslēdzām kanālus un skatījāmies, kā cīnās un uzvar Vācija. Bet kopumā jauks bija arī koru lielkoncerts, kurā Latvija ļoti labi sevi prezentēja visai pasaulei.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px