Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: „Trīs lietas – labas lietas”

Redakcija

Autors • 11.12.2018.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas, vai attiecībā uz jaunās valdības veidošanu attaisnosies teiciens „Trīs lietas – labas lietas" un vai ar trešo piegājienu partijām izdosies savā starpā vienoties? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ligita: – Kas to lai zina; dzīvosim – redzēsim. Jaunievēlētajai 13. Saeimai pa šo laiku, kamēr partijas nespēj vienoties par jaunas valdības izveidošanu, par to, ka neko nedara, algu vispār nevajadzētu maksāt.

Juris no Bērzaunes: – Domāju, ka neizdosies. Prezidentam būs jāpieņem grūts lēmums, bet diez vai es būšu viņam padomdevējs – pašam ir rūpju daudz. Pārmaiņas bija nepieciešamas, un tas nav slikti, ka tās notika, vienīgi žēl, ka rezultāts ir tāds. Es principā būtu par Robertu Zīli, bet premjers viņš nebūs.

Anita no Lubānas novada: – To tiešām ir ļoti grūti pateikt. Politiķiem, liekot valsts intereses pirmajā vietā, beidzot vajadzētu savā starpā vienoties.

Jānis no Sauleskalna: – Domāju, ka jauno valdību neizdosies izveidot arī nākamajam, nu jau trešajam, prezidenta nominētajam premjera amata kandidātam. Ir jārīko ārkārtas Saeimas vēlēšanas. Tautai tagad viss ir skaidrs, kas ar ko elpo un kādas intereses – valsts vai savas – ir svarīgākās. Tauta tur pagaidām nevienam neinteresē.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


12.12.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px