Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Tirgus

Redakcija

Autors • 11.09.2012.

Burtu lielums

Vai jūs regulāri apmeklējat ikmēneša tirgu Saieta laukumā un vai būsit arī Kartupeļu svētkos 13. oktobrī? – sestdien Madonā jautājām tirgus apmeklētājiem.

Madoniete Jadviga: – Es uz tirgu nāku ļoti reti. Arī šodien te iegriezos tikai pa ceļam uz baznīcu. Varbūt kaut ko, piemēram, liliju sīpolus, arī nopirkšu, jo man ļoti patīk puķes. No dārzeņiem visu, kas nepieciešams, izaudzēju dārziņā pie mājas. Šogad gan raža, tai skaitā kartupeļu, ir sliktāka nekā citus gadus.

Cesvainiete Inita: – Tirgus ir plašs, piedāvājums daudzveidīgs. Ka tik ir nauda, tad daudz ko var nopirkt. Esmu regulāra tirgus apmeklētāja. Pavasarī nopērku kādus stādus, bet, piemēram, šodien esmu noskatījusi paklāju. Ja būs rudens avenes, arī tās iegādāšos. Tradicionāli visa ģimene kopā dosimies arī uz Kartupeļu svētkiem.

Ivars no Biksēres: – Katru mēnesi uz tirgu nebraucam, bet to apmeklējam diezgan regulāri. Par Kartupeļu svētkiem gan neesam vēl izlēmuši, bet iespējams, ka atbrauksim arī uz tiem. Arī šodien brauciens nav bijis veltīgs: esmu jau nopircis eļļu, veļas pulveri, un tie nebūs vienīgie pirkumi.

Madoniete Aija: – Ja esmu Madonā, noteikti atnāku arī uz tirgu. Man patīk, ka te var nopirkt labus kūpinājumus, zivis: tās pērku vienmēr pie jau zināmiem tirgotājiem, citiem vārdiem – es šos tirgus gaidu, lai tiktu pie gardiem lauku labumiem. Pavasarī te var iegādāties arī interesantākus stādus. Šodien stādus gan nepirkšu, jo es cenšos visu iestādīt jau pavasarī. Apmeklēšu arī Kartupeļu svētkus. Tie, kā arī zaļais stādu tirgus pavasarī, ir pasākumi, kurus arī es popularizēju, aicinot tos apmeklēt arī citus. Paldies, ka madoniešiem ir šāda iespēja!

Madonietis Aigars: – Šodien tirgus ir ļoti veiksmīgs – daudz tirgotāju, daudz pircēju. Labi, ka tas notiek reizi mēnesī. Ja rīkotu biežāk, droši vien apniktu. Es uz tirgu nāku, lai iegādātos gaļas žāvējumus un zivju kūpinājumus. Tie ir ļoti garšīgi. Uz lupatām es neskatos. Noteikti apmeklēšu arī Kartupeļu tirgu.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px