Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Tikšanās ar Madonas novada pašvaldības vadību

Redakcija

Autors • 06.04.2011.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka ceturtdien, 7. aprīlī, Praulienā būs tikšanās ar Madonas novada pašvaldības vadību un domes deputātiem, un vai esat ieplānojuši to apmeklēt? – vakar jautājām Praulienā sastaptajiem cilvēkiem.

Ritma: – Jā, es zinu, ka tāda tikšanās Praulienā notiks. Par to vēsta izliktie paziņojumi un informācija „Madonas Novada Vēstnesī". Domāju, ka uz šo tikšanos iešu, jo ļoti interesē ūdenssaimniecības projekti – gan to īstenošana, gan kādas būs izmaiņas, kad ūdens tiks padots no Lazdonas, tāpat izcenojumi, cik liels varētu būt tarifu palielinājums. Esot jau parēķināts, ka par ūdeni būšot jāmaksā pat 88 santīmi par kubikmetru.

Ilmārs: – Uz šo tikšanos es neesmu plānojis iet, jo par to, ka tāda notiks, uzzinu tikai tagad no jums. „Madonas Novada Vēstneša" numuru, kur par to esot publicēta informācija, vēl neesmu saņēmis, taču man novada deputātiem nekas īpaši nav arī jautājams. Aktuālāk jau būtu tikties ar Saeimas deputātiem, valdības ministriem. Gribētos zināt, kad Latvijā beigsies šis bardaks.Mani visvairāk satrauc iecerētā pensijas vecuma palielināšana līdz 65 gadiem.

Juris Eliņš: – Kaut gan nedzīvoju centrā, būtu jau jāaiziet. Par sliktu tas nenāktu. Visvairāk mani interesē ūdenssaimniecības projekti, kāds labums no tiem būs pagasta iedzīvotājiem, vai ūdens un kanalizācijas pakalpojumu saņēmēju loks paplašināsies, vai arī uzlabojumus izjutīs tikai centrā dzīvojošie.

Vairis Kalniņš no Vecsaikavas: – Es neko par šādu tikšanos nezinu. Avīzes neabonēju, un arī „Madonas Novada Vēstnesi" lasa tikai māte. Darbs man ir, un tas ir galvenais. Man nav arī nekādu pretenziju, tāpēc uz tikšanos ar deputātiem neiešu.

Jevgeņija: – Par tikšanos zinu, bet neesmu vēl izlēmusi, vai iešu. Interesē ūdenssaimniecības projekti, bet šajā sanāksmē droši vien vēl nevarēs uzzināt, kādi būs jaunie tarifi, varbūt vienīgi aptuvenos aprēķinus. Pēc Madonas novada izveides es nejūtu, ka būtu notikušas būtiskas izmaiņas. Tas pats vien ir. Varbūt pagasta pārvalde ir citādās domās, bet es kā iedzīvotāja pārmaiņas nejūtu.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px