Šonedēļ „Tautas Panorāma" viesosies mūspusē: 12. septembrī – Varakļānos, 16. septembrī – Ērgļos, 17. septembrī – Madonā, 18. septembrī – Lubānā, 19. septembrī – Cesvainē. – Kādas ir jūsu domas par šādu iespēju pirms Saeimas vēlēšanām izteikt savu viedokli? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Zinaida: – Varbūt uz to tikšanos arī aiziešu. Mans vēlējums gan vairāk attiecas uz vietējo varu, lai ziemā, tīrot sniegu, netiktu savelti lieli vaļņi, kas norobežo iebraukšanu privātmājās un ko mums ir grūti iztīrīt.
Uldis no Vestienas: – Tā ir laba iniciatīva un dod iespēju iedzīvotājiem paust savu viedokli, lai gan grūti pateikt, kam Saeimai caur televīziju vajadzētu pievērst uzmanību.
Madoniete Ruta: – Tas, protams, ir ļoti jauki, ka „Tautas Panorāma" ierodas Latvijas novados. Protams, var runāt par to, kas nākamajai Saeimai būtu jādara, bet vai tad kāds ņem vērā tautas viedokli. Nosauciet kaut vienu lietiņu, ko valdība vai Saeima būtu atrisinājusi, ieklausoties iedzīvotājos! Mūžīgā problēma ir un vēl ilgi būs ceļi, tāpat darbavietu trūkums utt.
Pēteris no Kusas:– Droši vien tā ir laba iespēja, bet es šādās diskusijās nepiedalos. Nav ko tik ļoti skatīties uz negācijām. Man jau liekas, ka, ja pats esi pozitīvāk noskaņots, arī dzīve ir labāka.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
12.09.2018.