Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: tautas nobalsošana par 10. Saeimas atlaišanu

Redakcija

Autors • 25.07.2011.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu motivācija, piedaloties tautas nobalsošanā par 10. Saeimas atlaišanu? — jautājām Barkavā sastaptajiem cilvēkiem. 

Dzintars Kozulis: — Referendumā piedalos, lai paustu savu attieksmi. Domāju, ka tā rīkojas lielākā daļa, jo balso ne jau tikai par 10. Saeimas atlaišanu, bet arī par to, ko sastrādājusi 7., 8. un 9. Saeima, turklāt ne jau visi Saeimas deputāti, bet tie, kas atradās pie varas — Tautas partija, Šlesers, Lemberga Zemnieku savienība. Par to jau ir tas stāsts. 

Vitolds Zeps: — Sajūtas šodien ir neviennozīmīgas. Ja padzīsim Saeimu, nav garantijas, ka nākamo ievēlēsim labāku, taču uz to jācer. Kā balsot, gan nebija ilgi jādomā, bet izvēlēties, par ko balsot ārkārtas vēlēšanās, jau būs daudz grūtāk. Es laikam balsošu par jauniem politiķiem, vecie savu nevarību ir jau pierādījuši. Mans vēlējums nākamajai Saeimai — būt godīgai.

Ēvalds Trops: — Esmu jau nobalsojis un ievilcis krustiņu pa kreisi, tas ir pareizajā pusē. Piedalos ar cerību, ka rudenī mums visiem būs iespēja ievēlēt labāku Saeimu. Savas cerības saistu ar Zatlera jauno partiju.  
     
Māra Ikauniece: — Sliktāk jau nebūs, varbūt tomēr kaut kas mainīsies. Varēs taču balsot gan par jaunajiem politiskajām spēkiem, gan esošajiem, kuri vēlētāju uzticību nav zaudējuši. Piemēram, ļoti cerīgs ir Valdis Dombrovskis, vienīgi ir pieļauta kļūda koalīcijas partnera izvēlē. Es ceru, ja arī Zatlers saņems lielu tautas atbalstu, viņš sadarboties ar „Vienotību”, tāpat „Visu Latvijai”. Par sadarbību ar „Saskaņas centru” man ir grūti komentēt. 

Valija Zepa: — Piedalīties vēlēšanās un referendumos ir katra pilsoņa pienākums. Vismaz es tā visu mūžu esmu darījusi. Es ilgi domāju, kā balsot. Dzīvodama pa māju, daudz klausos radio. Biju jau izdomājusi, ka balsošu „pret” Saeimas atlaišanu, bet, ieklausoties citu teiktajā, kā arī piektdienas vakarā noskatoties diskusiju TV, nācu pie pārliecības, ka šī Saeima ir jāatlaiž.  
        
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA un OĻĢERTS SKUJA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px