Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: sviesta cenu kāpums

Redakcija

Autors • 07.08.2017.

Burtu lielums

Vai esat pamanījuši sviesta cenu straujo kāpumu veikalos, kas sacēlis lielu ažiotāžu arī sociālajos tīklos? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Zinta no Barkavas: – Jā, esmu ievērojusi, bet es pati sviestu uzturā nelietoju. Vairāk margarīnu, jo tas nav tik trekns. Ir jau arī pārējiem piena produktiem cenas augušas, bet ir vajadzība un lietojam. Neraugoties uz cenām. Pensija jau gan ir tik „liela", atbilstoši pasta sistēmas algām, bet kaut kā jādzīvo ir. Pašiem mājās arī vairs nekādas saimniecības, tā ka jāiztiek, kā var.

Smaida no Gulbenes novada: – Jā, esmu pamanījusi. Sviestu gan es vispār nepērku. Pati cenšos pirkt to, kas lētāks. Skatos uz akcijām. Mūsdienās nākas stingri sekot savam budžetam.

Sintija no Lubānas: – Jā, cenas ir kāpušas diezgan ievērojami. Agrāk ļoti daudz patērējām sviestu uzturā, it sevišķi uz sviestmaizēm, piemēram, ar tomātu, ar sieru utt., bet tagad, ieraugot to cenu, ja godīgi – negribas pirkt. Šis cenu kāpums bija ļoti nepatīkams pārsteigums.

Līvija no Madonas: – Jā, tik tiešām, sviesta cena jau iet pāri diviem eiro! Katrā ziņā tas šokēja, jo ikdienā diezgan daudz lietojam gan sviestu, gan citus piena produktus, tāpat gaļu. Tagad sviests vairāk jāizvēlas par akcijas cenām.

Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE

08.08.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px