– Kā jūs sagaidīsit Ziemassvētkus un Jauno – 2020. – gadu? – vakar, šāgada pēdējā aptaujā, vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ilmārs no Mētrienas: – Tos sagaidu labā noskaņā. Vienīgi nemierīgus mūs dara tas, ka esam palikuši bez sava pārvaldes vadītāja. Mēs tomēr gribētu, lai Mētrienā būtu savs pārvaldes vadītājs, kurš vadītu arī īpašumu uzturēšanas nodaļu pagastā. Ar to arī saistās jaunā gada cerības.
Gunta no Gaigaliešiem: – Sagaidīšu mājās pozitīvā gaisotnē. Katru gadu mani apciemo draudzes no Nīderlandes pārstāvji, kuri ir ļoti mīļi ciemiņi. Jaunajā gadā gribētu vairāk dzīvesprieka un lai mēs cits citu uzskatītu par līdzvērtīgiem. Ļoti mani uzrunāja dievkalpojums pagājušajā svētdienā, ko translēja televīzija. Sen nebiju dzirdējusi kaut ko tik pravietisku un patiesu, kas lika aizdomāties un daudz ko pārdomāt.
Ļaudoniete Olita: – Tos sagaidīsim ģimenes lokā, bet Otrajos Ziemassvētkos droši vien apmeklēšu koncertu „Iededz gaišu uguntiņu!" Ļaudonas kultūras namā. Jaunajā gadā galvenais, lai būtu veselība, un to arī visiem citiem novēlu.
Salvis no Ozoliem: – Gan Ziemassvētkus, gan Jauno gadu sagaidīsim ģimenes lokā. Gan sev, gan citiem jaunajā gadā novēlu labu veselību, jo, ja būs veselība un vēl darbs, būs arī viss pārējais.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
18.12.2019.