Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: svētku gaidīšana

Redakcija

Autors • 17.12.2019.

Burtu lielums

Kā jūs sagaidīsit Ziemassvētkus un Jauno – 2020. – gadu? – vakar, šāgada pēdējā aptaujā, vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilmārs no Mētrienas: – Tos sagaidu labā noskaņā. Vienīgi nemierīgus mūs dara tas, ka esam palikuši bez sava pārvaldes vadītāja. Mēs tomēr gribētu, lai Mētrienā būtu savs pārvaldes vadītājs, kurš vadītu arī īpašumu uzturēšanas nodaļu pagastā. Ar to arī saistās jaunā gada cerības.

Gunta no Gaigaliešiem: – Sagaidīšu mājās pozitīvā gaisotnē. Katru gadu mani apciemo draudzes no Nīderlandes pārstāvji, kuri ir ļoti mīļi ciemiņi. Jaunajā gadā gribētu vairāk dzīvesprieka un lai mēs cits citu uzskatītu par līdzvērtīgiem. Ļoti mani uzrunāja dievkalpojums pagājušajā svētdienā, ko translēja televīzija. Sen nebiju dzirdējusi kaut ko tik pravietisku un patiesu, kas lika aizdomāties un daudz ko pārdomāt.

Ļaudoniete Olita: – Tos sagaidīsim ģimenes lokā, bet Otrajos Ziemassvētkos droši vien apmeklēšu koncertu „Iededz gaišu uguntiņu!" Ļaudonas kultūras namā. Jaunajā gadā galvenais, lai būtu veselība, un to arī visiem citiem novēlu.

Salvis no Ozoliem: – Gan Ziemassvētkus, gan Jauno gadu sagaidīsim ģimenes lokā. Gan sev, gan citiem jaunajā gadā novēlu labu veselību, jo, ja būs veselība un vēl darbs, būs arī viss pārējais.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


18.12.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px