– Vai jūs svētdien skatījāties, kā „Supernovā 2016" uzvarēja Justs Sirmais ar dziesmu „Heartbeat", iegūstot tiesības pārstāvēt Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Zviedrijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Edgars no Bērzaunes: – Nedaudz paskatījos, bet ne līdz galam. Kā es saprotu, mākslinieciskajai pusei šajā konkursā ir maza nozīme, galvenais – kāds ir šovs. Pērn mums laimējās – Aminatai bija gan laba balss, gan lielisks šovs.
Madoniete Sandra: – Savulaik Eirovīziju, kad mūsējie guva labus panākumus un pat uzvarēja, skatījos, bet nu jau gadiem ilgi to nedaru. Taču rezultāti interesē, bet tos izlasu internetā. Katrā ziņā es atbalstu Latvijas piedalīšanos šajā starptautiskajā dziesmu konkursā. Noteikti ir jāpiedalās, un savu talantu labākie sniegumi ir jāparāda visai pasaulei. Es vienmēr turu īkšķus par savējiem.
Madoniete Līga: – Mūsu ģimene to diezgan cītīgi skatījās. Svētdien es pati gan neskatījos, bet zinu, ka uzvarēja Justs. Bērniem gan bija cits favorīts – rokgrupa „Catalepsia". Latvijai, protams, Eirovīzijā ir jāpiedalās, Latvijas vārds ir jānes pasaulē.
Juris no Biksēres: – To, ka tāds dziesmu konkurss notiek, zinu, bet es to neskatos. Nav laika, un nav arī intereses. Bet, protams, Latvija Eirovīzijā var piedalīties – kāpēc gan ne?
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA