Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: stingrāki ierobežojumi

Redakcija

Autors • 05.10.2020.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, sakarā ar atklāto „Covid-19" saslimšanas gadījumu skaita būtisku palielināšanos vajadzētu noteikt stingrākus ierobežojumus visā Latvijā – atcelt kultūras pasākumus telpās, atgriezties pie attālinātā mācību procesa skolās utt.? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Jānis: – Protams, katram ir jāuzmanās, jāieklausās un jāievēro visi ieteikumi, bet attālinātais mācību process gan nav labākais variants. Bērniem tas neko labu nedod, tikai – robus zināšanās. Savukārt vecākiem tā ir dubulta slodze, jo daudziem taču ir arī jāstrādā. Turklāt izglītības procesā ir tik daudz jauninājumu, formulējumu, ka vecākiem tie vispirms pašiem ir jāapgūst, lai varētu mācīt savus bērnus.

Elmārs no Ļaudonas pagasta: – Es domāju, ka jāatgriežas pie attālinātā mācību procesa. Jā, tas sagādās grūtības, bet bērns vismaz uz māju neatnesīs slimību.

Rihards no Praulienas: – Manuprāt, šim procesam neatkarīgi no noteiktajiem ierobežojumiem tāpat būs jāiziet cauri, kamēr liela daļa neizslimos. Ar to ir jāsadzīvo. Ar gripu taču ar visu vakcīnu mirst vēl daudz vairāk.

Uldis no Bērzaunes: – Grūti pateikt, bet droši vien jāmācās sadzīvot ar jauno vīrusu un bez vajadzības nav jāapmeklē vietas, kur drūzmējas daudz cilvēku.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


06.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px