Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Solvitas Āboltiņas deputāta pilnvaras

Redakcija

Autors • 15.08.2017.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par to, ka Solvita Āboltiņa, vēloties atgriezties diplomātiskajā dienestā, iespējams, noliks 12. Saeimas deputāta pilnvaras jau pirms termiņa? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ārija: – Man ļoti žēl, ka Solvita Āboltiņa ir nolēmusi aiziet no politikas. Es domāju, ka viņas neveiksme ir tā, ka ir sieviete, jo sievietēm politikā darboties ir grūti. Manuprāt, viņai būtu jāpaliek politikā, taču partijai droši vien ir labāk, ka viņa no tās aizies. Es uzskatu, ka viņa ir ļoti gudra sieviete.

Inārs no Mārcienas: – Es par politiku maz interesējos, bet domāju, ka tas ir pareizs lēmums. Varbūt patiešām labākais, ko viņa var darīt, ir atgriezties diplomātiskajā dienestā.

Ināra no Barkavas: – Man Solvita Āboltiņa nekad nav patikusi, līdz ar to ir liels prieks, ka viņa beidzot ir nolēmusi aiziet no politikas.

Madoniete Leontīna: – Mana attieksme pret viņu ir neitrāla, tomēr šķiet, ka politikā viņa darbojas par ilgu un Saeimā ir aizsēdējusies. Vajag pārmaiņas un jaunus spēkus! Domāju, ka vēstnieka amats viņai ir piemērots, turklāt uz zemu amatu jau neies. Solvitai Āboltiņai ir gan izglītība, gan liela pieredze. Iespējams, arī gadi liek manīt un viņa grib mierīgāku darbu. Lai viņai laba veselība, lai ir godīga, strādā Latvijas valsts labā un lai Dievs palīdz viņai un mums!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

16.08.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px