Šonedēļ Latvijas skolās sāksies skolēnu brīvdienas. – Vai esat jau saplānojuši, kā tās pavadīsit, un kāds jums bijis pirmais semestris šajā mācību gadā? – jautājām Madonā sastaptajiem skolu jauniešiem.
Linards no Praulienas: – Tas vairāk būs saistīts ar sportiskām aktivitātēm. Es spēlēju basketbolu un trenēšos arī brīvlaikā, kā arī piedalīšos Madonas novada kausā. Mācību semestris bija diezgan smags, vajadzēja pacensties, lai ar sekmēm būtu apmierināts. Vislabāk man padodas sports, kur man ir desmitnieks.
Madonietis Dairis: – Brīvdienas, protams, tiek gaidītas. Arī Ziemassvētku noskaņa jau ir, un šodien mums skolā notiks pasākums. Ar sekmēm visumā esmu apmierināts. Augstākā atzīme (desmitnieks) man ir sportā, bet angļu valodā ir deviņi.
Madonietis Kaspars: – Brīvdienas pavadīšu tepat mājās Madonā, nekur doties neesmu plānojis. Ar atzīmēm kopumā esmu apmierināts. Vislabākā atzīme (astoņi) man ir angļu valodā.
Madonietis Ilvars: – Priecē, ka brīvdienas drīz sāksies. Arī atzīmes pirmajā semestrī ir jau izliktas. Vislabāk man veicas sportā, mūzikā. Brīvdienās treniņus biatlonā centīšos apmeklēt divas reizes dienā. Es trenējos pie treneres Airas Bērziņas. Žēl, ka nav sniega. Droši vien būs jāaizbrauc arī uz Priekuļiem patrenēties.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
20.12.2016.