Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: situācija būvniecības nozarē

Redakcija

Autors • 23.11.2015.

Burtu lielums

Kā jūs domājat, vai būvniecības nozarē divu gadu laikā pēc Zolitūdes traģēdijas ir kas mainījies uz labo pusi? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Aldis: – Kaut kas jau ir darīts, bet, kā nupat izskanēja TV, no 26 punktiem, kas bija jāizdara, lai tādas traģēdijas vairs neatkārtotos, ir izpildīti tikai seši. Tātad pārējās ieceres, kā saka, joprojām karājas zilā gaisā. Pozitīvi, ka vismaz tika atjaunots Būvniecības valsts kontroles birojs.

Lubānietis Kristaps: – Stingrāka ir kļuvusi uzraudzība. Arī jau uzceltajos objektos ir notikušas pārbaudes. Katrā ziņā iepirkties „Maximas" lielveikalā Madonā ir patīkami – piedāvājums ir ļoti plašs un pārskatāms. Nav arī baiļu izjūtas.

Lubāniete Agnese: – Būvniecības process ir stingri jākontrolē, it sevišķi publiskie objekti, tādi, kā, piemēram, skolas, sporta zāles utt. Par to, vai viss tiek precīzi ievērots, jāpārliecinās dabā, turklāt visā būvniecības procesā, nevis tikai jāparaksta papīri.

Normunds no Varakļānu novada: – Būvniecībā vēl daudz kas ir jāsakārto. Ar to vien, ka būvdarbu vadītājam tiek prasīta pirmā līmeņa augstākā izglītība, nepietiek. Viņam ir jābūt ne tikai teorētiskām zināšanām, bet arī praktiskai darba pieredzei. Zolitūdes traģēdija varbūt nemaz nebūtu notikusi, ja atbildīgās personas būvniecību pienācīgi kontrolētu…

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px