– Vai jūs apmierina siltuma režīms dzīvoklī? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem iedzīvotājiem.
Madoniete Anna: – Tas ir ļoti normāls – ap 20 grādiem turas, un nav ne par karstu, ne arī aukstu. Arī rēķins par janvāri nepārsteidza. Tas bija nedaudz lielāks, bet janvāris jau bija aukstāks nekā decembris. Rēķinu apmaksa problēmas nesagādā, jo es vasarā maksāju avansu.
Madonietis Pēteris: – Siltuma režīms ir ļoti labs – ap 20-21 grādu. Arī rēķins par janvāri ir apmierinošs. Es teikšu tā – nav ko čīkstēt, vajag atcerēties, kāds janvārī bija sals. Tagad ir silts laiks, un liekas, ka tikpat silts bija arī janvāris. Taču vismaz 3 nedēļas bija auksts. Protams, pensionāriem samaksāt rēķinus ir smagi, bet vajag maksāt avansu vasarā. Savukārt trūcīgākajiem varbūt var palīdzēt dome.
Madonietis Jānis: – Mazāk par 22-23 grādiem nav, bet, kopš mūsu māja Gaujas ielā 24 ir nosiltināta, ievērojami mazāki ir arī apkures rēķini. Mēs iesakām arī citiem siltināt mājas. Tas paaugstina arī dzīvokļa vērtību, būs, ko atstāt bērniem vai mazbērniem.
Madoniete Biruta: – Dzīvoklī ir silti – ap 20-22 grādiem. Rēķins par janvāri gan bija ļoti liels, tāpēc tas nedaudz izbrīnīja. Daudzdzīvokļu mājā dzīvoju pirmo gadu, un sākumā mani vispār šokēja, ka komunālo maksājumu rēķini Madonā ir tik lieli.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA