Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: saslimstības gadījumu skaita pieaugums

Redakcija

Autors • 27.10.2020.

Burtu lielums

Diemžēl Madonas novadā pēdējās nedēļas laikā saslimšanu skaits ar "Covid-19" palielinās, kas liek pievērst lielāku uzmanību piesardzībai. – Vai saslimstības gadījumu skaita pieaugums rada bažas un liek ievērot lielāku piesardzību? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Valdis: – Madona līdz šim bija veiksmīgi noturējusies. Neteikšu, ka saslimstības gadījumu skaita pieaugums radītu bailes, tomēr piesardzīgākam jābūt. Masku lietošana, roku mazgāšana, dezinficēšana jāveic ne tikai apmeklējot veikalu vai ārstniecības iestādes, arī uz ielas jābūt piesardzīgiem.

Inese no Madonas: – Jau no pavasara ievēroju distanci, roku mazgāšanu. Tas, ka šobrīd skaits ir audzis, bažas nerada, jo piesardzība jāievēro jebkurā gadījumā. Daudziem šīs ziņas iedarbojas psiholoģiski, no tām cilvēki kļūst slimāki. Jādomā gaišas domas, vairāk jādodas svaigā gaisā – un viss būs labi. Domām ir liels spēks.

Madonietis Uģis: – Mani pilnīgi neuztrauc, ka šis skaits aug. Mēs neviens neesam pasargāti, lai kādus drošības pasākumus veiktu. Ja būs lemts, tāpat saslimsim.

Lelde no Jaunpiebalgas: – Saslimstības gadījumiem palielinoties, jākļūst piesardzīgākam. Ikdienā strādāju veikalā, jau tas vien liek būt īpaši piesardzīgai, jo nezinu, kas pie mums iegriežas. Maskas, dezinfekcijas lietošana ir nepieciešama.

Viedokļus uzklausīja
AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA


28.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px