Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Sanda Ozoliņa lēmums

Redakcija

Autors • 21.07.2014.

Burtu lielums

Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš ir paziņojis, ka viņš tomēr nekandidēs 12. Saeimas vēlēšanās no E. Repšes dibinātās biedrības „Latvijas nākotnes forums" un partijas „Latvijas attīstībai", tā vietā ir distancējies no politikas, jo vispirms esot jāuzkrāj zināšanas politikas jomā. – Kādas ir jūsu domas par Sanda Ozoliņa lēmumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Imants: – Man ir vienalga – kandidēs Sandis Ozoliņš vēlēšanās vai ne. Lai viņš dara, ko grib! Viņam naudas gana, tāpēc var rīkoties, kā ienāk prātā: vienā dienā izdomāt iesaistīties politikā un pēc tam no tās tikpat ātri aiziet.

Madonietis Jānis: – Es skatos hokeju un, protams, zinu, kas ir Sandis Ozoliņš. Viņš ir izcils hokejists, bet tāpēc jau politikai, no kuras neko daudz nesaprot, nav jāpievēršas. Katram ir jādara tas, ko prot vislabāk.

Jānis no Vecpiebalgas: – Kad svētdien ieslēdzu televizoru, tieši tobrīd runāja Sandis Ozoliņš, un tas, par ko viņš runāja, man palika prātā, proti, kā tas ir iespējams, ka pie mums Latvijā viens politiķis var būt gan izglītības, gan aizsardzības ministrs, gan citas jomas ministrs neatkarīgi no savas izglītības un darba pieredzes. Sandis Ozoliņš ir sportists, tāpēc vietā ir jautājums, ko viņš konkrēti varētu izdarīt, ja tiktu ievēlēts Saeimā. Uz šo jautājumu es nevaru atbildēt, bet esmu par to, lai politikā ienāktu jauni cilvēki un tajā nebūtu tikai tie paši vēži, vienīgi citā kulītē. Bet tā jau mēs kuļamies, ar cerību vien dzīvojam, ka būs labāk.

Andris no Barkavas: – Par viņa plāniem politikā neko daudz nezinu, bet labāk, lai viņš spēlē hokeju vai trenē hokejistus. Katrā ziņā politikā viņam nav jāiet, tur jau tāpat pietiek cilvēku.

Madonietis Harijs: – Man liekas, ja Sandis Ozoliņš vēlas saglabāt savu pozitīvo publicitātes tēlu, viņš rīkojas pareizi, pieņemot lēmumu nekandidēt 12. Saeimas vēlēšanās. Manuprāt, katram cilvēkam ir jānodarbojas ar to, ko viņš pārzina un kas viņam patīk.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px