– Kā jums ir iesācies jaunais mācību gads? – vakar, pirmajā skolas dienā, jautājām Madonā sastaptajiem skolēniem un viņu vecākiem.
Madoniete Lauma: – Šogad es mācīšos Madonas Valsts ģimnāzijas 7. klasē. Tā būs jauna pieredze: būs jāiepazīst gan pati skola, gan klases kolektīvs, bet jau zinu, ka klases audzinātāja mums būs Anita Vabule.
Vladimirs no Dzelzavas: – Es mācīšos 5. klasē Dzelzavā. Svinīgais pasākums Dzelzavā vēl ir priekšā. Satikšos ar klasesbiedriem un tad arī uzzināšu, vai klases kolektīvā būs kādas izmaiņas.
Pēteris no Praulienas pagasta: – Jaunais mācību gads iesācies svinīgi, ar jauniem mērķiem. Es mācīšos Madonas pilsētas vidusskolas 12. klasē. No mācību priekšmetiem vislabāk man patīk fizika, matemātika un sports. Klases kolektīvs arī nav mainījies, un klases audzinātāja mums ir Olga Stepanova.
Madoniete Inese: – Šis 2. septembris mūsu ģimenē ir īpašs, jo dēls uzsāk mācības 1. klasē, skolotāja būs Jolanta Kūriņa. Es domāju, ka uztraukums man ir lielāks nekā pašam bērnam. Bērniem skola jau asociējas ar kaut ko jauku, skaistu, gaišu un noteikti pozitīvu, pirmklasniekiem – jo īpaši. Vēlu visiem aizrautīgu, skaistu mācību gadu, daudz draugu un skolotājiem vēlu izturību, arī paklausīgus bērnus un labu savstarpēju komunikāciju.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
03.09.2019.