Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: rudens darbi

Redakcija

Autors • 25.09.2013.

Burtu lielums

Vai esat pamanījuši, ka ir jau sācies astronomiskais rudens? Kā ir ar rudens darbiem, vai visa raža ir jau novākta un atrodas apcirkņos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aivars no Meirāniem: – Rudens ir skaists, viss vēl notiek, kaut gan raža piemājas dārzā ir jau novākta, tai skaitā arī bietes un burkāni ir pagrabā. Vienīgi kāposti vēl ir uz tīruma, bet arī tos šajās dienās noņemsim. Drīz taču būs salnas, tās sola jau oktobra sākumā.

Madonietis Voldemārs: – Rudens patiešām ir sācies, un par to liecina ne tikai ieraksts kalendārā. Tas jūtams arī dabā, jo kļūst aizvien drēgnāks. Dārzā viss ir jau novākts. Vienīgi puķes vēl zied. Šogad, kā jau visiem, ļoti daudz ir ābolu. Pat nezinu, vai izdosies visus novākt un pārstrādāt. Cik vien iespējams, nododam, bet salasīt visu nav iespējams. Turklāt pieņem jau tikai ziemas šķirņu ābolus, no vasaras āboliem sulu nespiež. Tiem, kam ir liels ābeļdārzs, gandrīz vai āboli jāved meža dzīvniekiem vai jāber bedrē.

Danute no Lazdonas: – Es dārzeņus novācu pakāpeniski, tāpēc piemājas dārziņā nedaudz vēl ir gan bietes, gan burkāni. Audzējam pašu vajadzībām un izaudzētos dārzeņus pārstrādājam salātos, saliekam burciņās, lai ziemā būtu ērti lietot. Grūtāk šogad gan ir pārstrādāt ābolus, kuru ir pārpārēm, piedāvājam citiem, bet neviens negrib ņemt.

Laima no Mētrienas: – Uz lauka vairs ir tikai galda bietes un burkāni, bet pārējais viss ir novākts un nolikts pagrabā. Arī kartupeļu raža šogad ir pietiekami laba. Mēs audzējām triju šķirņu kartupeļus, un viena – 'Madara' – ir padevusies sevišķi labi. Savukārt ābolus pārstrādājam visādos veidos.

Madoniete Dace: – Galvenie rudens darbi ir padarīti, un dārzā ir arī raža novākta. Pašu vajadzībām izaudzējām gan gurķus, gan burkānus, gan visu pārējo, un tas viss ir jau pagrabā. Ļoti daudz ir ābolu. Spiežu sulu, lai tie neietu zudumā, bet brālis taisa dažādus vīnus – gan no pīlādžogām, gan no bumbieriem utt., notur vairākus gadus, līdz ar to sanāk ļoti garšīgs. Kad aizejam ciemos, viņš vienmēr mūs cienā ar pašgatavotu vīnu.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px