Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: „Rimi” lielveikals Madonā pēc rekonstrukcijas

Redakcija

Autors • 11.06.2014.

Burtu lielums

Kādi ir jūsu pirmie iespaidi, apmeklējot „Rimi" lielveikalu Madonā pēc rekonstrukcijas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jelgavnieks Ikars: – Vizuāli ir notikušas diezgan lielas izmaiņas. Man šķiet, šis izkārtojums ir loģiskāks un vairāk atgādina lielveikalu. Pirms tam tā bija tāda kā bodīte ar stalažām pa vidu, kur vismaz LMT veikals izskatījās tāds kā iebāzts citā veikalā. Turpretī tagad visi veikali atrodas gar malām, un tas ir daudz ērtāk. Nezinu, uz kā rēķina, bet tagad veikals izskatās platāks. Es vispār Madonai gribētu izteikt komplimentu par to, ka tā kļūst aizvien sakārtotāka. Kaut vai tā pati Blaumaņa iela, kas ir pārvērtusies un izskatās kā viena no pilsētas galvenajām ielām. Vienīgi afišu stabs pie autoostas palicis vecais. Nebūtu slikti, ja to nomainītu un, līdzīgi kā Jelgavā, ierīkotu elektroniskos displejus ar pilsētas moto, gaisa temperatūru, laiku utt., kaut gan, no otras puses, vecais dažreiz par konkrētu vietu pasaka vairāk un –
galvenais – raisa atmiņas…

Kusēniete Madara: – Es „Rimi" iepērkos diezgan bieži, tāpēc varu salīdzināt. Tagad izkārtojums man patīk labāk, un ir arī vairāk veikalu. Arī šodien pēc telpu rekonstrukcijas esmu veikusi pirmo pirkumu.

Madoniete Marta: – Es dzīvoju Madonā, un „Rimi" ir viens no veikaliem, kur iegriežos diezgan bieži. Arī man patīk jaunās pārmaiņas.

Madoniete Indra: – Vizuāli izkārtojums ir mainījies. Es tās nosauktu tā – ja ne labāk, tad citādāk. Katrā ziņā veikalu izvietojums ir pārskatāmāks. Pašā „Rimi" gan neiegāju. Patlaban tur ir tik daudz cilvēku, ka labāk ir atnākt citreiz.

Rudīte no Lauteres: – Vizuālās izmaiņas nevar nepamanīt. Skaisti, gluži kā Rīgā! Ļoti patīk zooveikals „Mājas Mīlulis", kur ir ļoti labs preču klāsts.

Madoniete Elga: – Ļoti skaisti! Patīk, ka ir tāds plašums, gaišums un arī veikalu ir vairāk. Ļoti pārskatāmi ir sakārtotas preces plauktos, tagad visu ir viegli atrast. Jo vairāk veikalu būs Madonā, jo būs lielāks prieks.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px