– Kādas ir jūsu domas par ministra Jura Pūces lēmumu atstādināt Rīgas mēru Nilu Ušakovu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Mārīte no Kusas: – Viņus jau tur visus vajadzēja patīrīt, nevis atstādināt tikai vienu Ušakovu. Iespējams, būtu jārīko Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, jo ne jau viens Ušakovs ir vainīgs. Tā gluži arī nav, ka viņš Rīgas labā neko nedarīja. Visi jau šmugulējas, likumos ir daudz spraugu, kas ne jau parastajiem mirstīgajiem domātas.
Pāvils no Mārcienas: – Manuprāt, ministrs šādu rīkojumu varēja izdot arī ātrāk, varbūt nevajadzēja tā vilcināties. Kaut kādu kārtību Rīgas domē jau vajag ieviest.
Ērglēniete Valija: – Spriežot pēc tā, kas izskan publiskajā telpā, izskatās, ka tur iet briesmīgi. Varbūt viņš uzticējās, bet kā Rīgas mēram viņam tomēr bija jāredz, ko dara padotie. Nevar arī saprast, kā tā atstādināšana izpaudīsies, pagaidām jau Ušakovs sēžot savā darba kabinetā.
Madonietis Valdis: – Es domāju, ka, ja tur viss patiešām ir tā noticis, kā mums stāsta, tad jājautā – kāpēc tas tik ilgi tika pieļauts? Vēl man šķiet, ka KNAB saceļ milzīgu troksni, aiztur naktīs – ar maskām, rokudzelžiem utt., rodas iespaids, ka pierādījumi ir neapgāžami, bet paiet mēneši, un viss lēnām norimstas, lietas pret tiem, kuri tās ziepes ir savārījuši, pamazām izčākst.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
09.04.2019.