Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Rīgas domes vēlēšanas

Redakcija

Autors • 31.08.2020.

Burtu lielums

29. augustā notika Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, kurās uzvaras laurus plūca „Attīstībai/Par!" un „Progresīvo" apvienotais saraksts, kas ieguva 26,16% balsu. Šis saraksts tiks pie 18 deputātu mandātiem. Otrajā vietā ir „Saskaņa" ar 16,89% balsu, kas nozīmē, ka tā iegūs 12 domnieku krēslus. – Vai esat ko dzirdējuši par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātiem? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Tamāra no Madonas: – Godīgi sakot, rezultātus nezinu, bet to, ka notiek Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, biju dzirdējusi. Jūs sakāt, ka varētu notikt varas maiņa. Nezinu… Varbūt būs labāk.

Juris no Praulienas: – Zinu, ka bija Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, bet rezultātus līdz galam īsti nezinu. Jācer jau, ka kaut kas mainīsies uz labu. Iepriekšējie deputāti bija par ilgu aizsēdējušies.

Aiga no Madonas: – Jā, zinu. Vēlēšanās uzvarējis „Attīstībai/Par!" un „Progresīvo" apvienotais saraksts. Un tā ir priecīga vēsts. Pie varas nākuši jauni cilvēki, ar jaunām idejām. Sen jau bija kaut kam jāmainās.

Māris no Madonas: – Jā, esmu dzirdējis. Un arī to, ka vara mainīsies, jo pēc rezultātiem šobrīd sanāk, ka „Saskaņa" būs opozīcijā. Uz mums jau tas mazāk attiecas, bet Rīgā sen jau vajadzēja kaut kam mainīties. Šobrīd ievēlēti daudzi jauni cilvēki. Tad jau manīsim, kā viņiem veiksies.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


01.09.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px