Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Rīgas „Dinamo” spēles KHL

Redakcija

Autors • 12.09.2012.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties Rīgas „Dinamo" spēles KHL, un kādu vietu šajā sezonā, jūsuprāt, varētu izcīnīt Rīgas dinamieši? – pēc Rīgas „Dinamo" pirmā izbraukuma, kurā tika izcīnīti tikai divi punkti trijās spēlēs, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Kārlis no Lizuma: – Pirmajās spēlēs dinamieši parādīja normālu sniegumu. Viss vēl priekšā, un domāju, ka arī izslēgšanas spēlēs vajadzētu iekļūt, bet izcīnīt Gagarina kausu gan diez vai izdosies. Es Rīgas „Dinamo" spēles skatos televīzijas KHL kanālā. Varbūt iegādāšos arī VIASAT piedāvātās iespējas un tad hokeju skatīšos tur. Vēl ir arī iespēja aizbraukt uz Rīgu un spēlēm līdzi dzīvot klātienē. Dažas reizes gadā es tā arī daru, un tas ir tā vērts, īpaši, ja mūsējie uzvar.

Cesvainietis Pēteris: – Tik liels hokeja fans neesmu, bet šad tad paskatos vai arī rezultātus uzzinu no ziņām. Es domāju, ka līdz izslēgšanas spēlēm Rīgas dinamiešiem vajadzētu tikt, bet, vai tas izdosies, grūti pateikt. Pirms sezonas sākuma viss izskatās cerīgāk, bet, kad sākas spēles, viss sanāk, kā parasti.

Madonietis Rudolfs: – Hokeju es skatos samērā maz, bet spēli ar Maskavas CSKA pirmdien redzēju. Manuprāt, Rīgas dinamiešiem vienkārši neveicās. Domāju, ka sezona kopumā būs laba. Komandā ir daudz jaunu spēlētāju. Tik liels hokeja lietpratējs neesmu, bet domāju, ka dinamieši sezonas noslēgumā noteikti piedalīsies izslēgšanas spēlēs, citādi nemaz nav vērts spēlēt. Taču izvirzītais uzdevums izcīnīt Gagarina kausu gan ir par augstu.

Ļaudonietis Māris: – Pagaidām rezultāts ir slikts, zaudējumu ir par daudz. Tālāk par ceturtdaļfinālu „Dinamo" netiks, izkritīs jau izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, bet vajadzētu tomēr iekarot augstākas virsotnes. Izcīnīt Gagarina kausu gan nav mūsu komandas spēkos, jo KHL spēlē ļoti spēcīgas komandas.

Mārcēnietis Jānis: – Es neskatos, jo tam nav ne laika, ne arī tik lielas intereses. Paskatos vienīgi šad tad, līdz ar to nav nekādu prognožu par Rīgas „Dinamo" startu KHL šajā sezonā. Galvenais – lai hokejistiem ir laba veselība. Ja tā būs, arī uzvaras nekur nepaliks.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px