Vakar Rīgas „Dinamo", izbraukumā tiekoties ar Mitišču „Atlant" vienību, noslēdza dalību Kontinentālās hokeja līgas (KHL) septītajā sezonā, nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai. – Kā jūs vērtējat Rīgas "Dinamo" spēli šajā sezonā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Jānis: – Tas ir labi, ka mums ir tāda komanda. Šosezon tā nepiedalīsies izslēgšanas spēlēs, bet gan jau veiksies nākamgad. Arī treneris Artis Ābols ir pietiekami labi sevi parādījis, viņš spēles laikā ir ļoti savaldīgs, rokas pa gaisu nemētā un arī daudz nebļaustās.
Iļja no Aronas pagasta: – Rīgas „Dinamo" ir mana mīļākā komanda, esmu redzējis tās spēli arī klātienē un priecājies par dinamiešu uzvaru. Kopumā mūsējie arī šajā sezonā nespēlēja slikti, vienīgi sākumā zaudējumu bija par daudz, tāpēc droši vien arī tāds rezultāts.
Madonietis Armīns: – Es neskatos dinamiešu spēles un tikai retu reizi pasekoju, kā beigusies kārtējā spēle. Bet to, ka mums ir šāda komanda, vērtēju pozitīvi. Lai tikai spēlē! Latvijā hokejs jau ļoti daudziem patīk.
Madoniete Vita: – Es parasti neskatos, bet zinu, ka šosezon viņiem iet diezgan švaki un necīnīsies izslēgšanas spēlēs, varbūt tāpēc arī nav tik lielas intereses. Bet, protams, tas, ka mums ir šāda komanda, ir ļoti labi. Arī mēs iepriekšējos gados esam braukuši uz „Arēnu Rīga", lai redzētu dinamiešu spēli klātienē.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA