Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: rēķinu apmaksa

Redakcija

Autors • 01.03.2016.

Burtu lielums

Vai komunālo pakalpojumu rēķinus jūs apmaksājat elektroniski vai varbūt jums joprojām ir aktuāli norēķini skaidrā naudā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Alfrēds no Ļaudonas pagasta: – Es rēķinu elektronisko apmaksu neesmu apguvis, bet tas man arī nav tik aktuāli. Tas viss ir meitas ziņā. Turklāt samaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem mums ir iespēja arī Ļaudonas pagasta pārvaldē. Savukārt internets vairāk ir domāts jaunajiem.

Aina no Mārcienas: – Es neizmantoju internetbanku. Visus maksājumus elektroniski veic meita. Neesmu dzirdējusi, ka būtu bijušas kādas problēmas, pazudusi nauda vai kāds pārskaitījums nebūtu sasniedzis adresātu. Bet pati nevaru sadūšoties, lai apgūtu nepieciešamās datorprasmes.

Madoniete Sintija: – Visus maksājumus es veicu internetā. Izmantot internetbanku jau ir ļoti viegli. Es dzīvoju vienā no daudzdzīvokļu mājām Rīgas ielā, kur ir izveidota apsaimniekošanas biedrība, un vienā rēķinā mums ir ietverta maksa gan par ūdeni, gan siltumu, gan atkritumiem.

Madonietis Guntars: – Es visus rēķinus apmaksāju, izmantojot internetbanku. Tas nav nekas sarežģīts, turklāt, ja to apgūst, tas ir ļoti ērti. Uzticos arī elektroniskai norēķinu sistēmai. Nekas nekad nav pazudis, un nav arī radušās kādas citas problēmas.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px