Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Referendums

Redakcija

Autors • 20.07.2011.

Burtu lielums

Vai jūs sestdien piedalīsieties tautas nobalsošanā par 10. Saeimas atlaišanu, un kāda ir jūsu prognoze par tās iznākumu? — vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Janīna: — Jā, es piedalīšos un balsošu par Saeimas atlaišanu. Saeimas deputātiem vajadzētu strādāt daudz labāk. Tas attiecas gan uz visām iepriekšējām, gan tagadējo 10. Saeimu, kam darbi arī neveicās tā, kā vajadzētu. Domāju, ka 95 procenti no tiem, kas sestdien aizies uz iecirkņiem, nobalsos par Saeimas atlaišanu. Mēs visi esam dusmīgi.  

Rīdziniece Janīna: — Referendumā, protams, piedalīšos. Cits jautājums, kāds būs rezultāts — vai tas būs tāds, par kādu nobalsosim mēs, vēlētāji, vai kādu to gribēs augšējie slāņi. Katrā ziņā iznākums var būt dažāds. Vieni saka, ka iešot un balsošot, savukārt citi — tas jau sen esot izlemts. Es balsošu par to, lai Latvijā kaut kas mainītos uz labo pusi. 
 
Madoniete Ināra: — Es piedalīšos. Domāju, ka 10. Saeimu atlaidīsim, bet, vai ievēlēsim labāku, to gan nezinu. Kopš iepriekšējām vēlēšanām nekas nav uzlabojies. Galvenais, ko vajadzētu panākt, ir politiķu un valdības atbildības palielināšana. Ja uzņēmējs pieļauj kļūdu, tas uzreiz tiek sodīts. Līdzīgi vajadzētu būt attiecībā arī uz Saeimas deputātiem un valdību.
 
Madoniete Aleksandra: — Droši vien jau būs jāiet un jāpiedalās. Kā balsošu, tas gan lai paliek mans noslēpums. Taču politiķi visus šos gadus ir rīkojušies nepareizi un cietsirdīgi, jo domājuši tikai par savu labumu.
 
Madonietis Vladimirs: — Es piedalīšos un ceru, ka tauta nobalsos par 10. Saeimas atlaišanu. Arī es tā balsošu, bet ne jau tāpēc, ka būtu Zatlera pusē. Es balsošu ar cerību, ka turpmāk deputāti strādās labāk, tā, lai uzlabotos dzīves līmenis un Latvijā, tāpat kā Eiropā, varētu nopelnīt vismaz 1000 latu mēnesī. Cilvēkiem taču vajag naudu. Maksāt divsimt latu lielu algu — tas ir smieklīgi. 
        
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA un OĻĢERTS SKUJA 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px