– Vai jūs zināt, ka svētdien, 27. oktobrī, Madonas sporta centrā notiks Raimonda Paula un Guntara Rača koncerts, un vai arī jūs esat iecerējuši to apmeklēt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Valdis: – Es droši vien uz to neiešu. Gadiem ejot, vairs nav tādas intereses iet uz koncertiem. Apmeklēt kultūras pasākumus laiks it kā būtu, bet, ja tie īsti neiet pie sirds, tad es labāk neeju.
Madoniete Inga: – Diemžēl es uz to netieku, jo jau nākamajā nedēļā jādodas atpakaļ uz Angliju. Taču, ja te vēl būtu 27. oktobrī, noteikti ietu, bet vīra vecāki gan šo koncertu apmeklēs. Anglijā ir tāda vieta Straumēni, kur dzīvo kara laikā emigrējušie latvieši, kas joprojām uztur latviešu tradīcijas – svin gan Lieldienas, gan Jāņus, gan citus svētkus un aicina piedalīties arī māksliniekus no Latvijas. Piemēram, tur ir koncertējis Lauris Reiniks. Šos pasākumus tagad apmeklē arī latviešu jaunā paaudze.
Madoniete Kristīne: – Mani Paula un Rača koncerts interesē, bet biļeti vēl neesmu nopirkusi. Cerams, ka tās vēl ir pārdošanā, Madonas sporta centrā taču ir daudz vietu. To, ka tāds koncerts tiek rīkots Madonā, dzirdēju televīzijā un biju pat nedaudz izbrīnīta, ka kaut kas tāds notiek Madonā, kas taču nav lielāko Latvijas pilsētu vidū. Koncerts, kurā skanēs populārākās dziesmas, varētu būt ļoti skaists. Esmu nopirkusi Paula un Rača grāmatu un to uzdāvināju krustmeitai. Katrā ziņā mana attieksme ir ļoti pozitīva, jo es Paulu un Raču cienu.
Madonietis Jevgeņijs: – Es zinu, ka Madonā tāds koncerts tiek rīkots. Kopā ar savu meiteni apsveram iespēju to apmeklēt. Mums patīk Paula dziesmas, bet biļetes vēl neesam nopirkuši.
Madonietis Jānis: – Vēl nezinām, vai to apmeklēsim, bet tāda doma mums ir, jo Paula koncertā sen neesam bijuši. Pēdējoreiz uz to Madonas estrādē bijām aizgājuši kaut kad Atmodas sākumā. Katrā ziņā gribētos atkal dzirdēt viņa dziesmas, tāpēc droši vien vienkārši ir jāpērk biļetes un jāiet.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA