Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: prognoze par 12. Saeimas vēlēšanu iznākumu

Redakcija

Autors • 07.10.2014.

Burtu lielums

Vai jums bija grūti izdarīt izvēli, un kāda ir jūsu prognoze par 12. Saeimas vēlēšanu iznākumu? – vēlēšanu dienā jautājām Madonā sastaptajiem LR pilsoņiem.

Elmārs: – Tas nebija grūti, visu jau biju izdomājis mājās. Es vēlēšanās piedalos vienmēr. Manuprāt, tiks ievēlētas visas tās partijas, kuras jau darbojas 11. Saeimā un kandidē arī šajās vēlēšanās, bet no jaunajām partijām varētu būt Ingunas Sudrabas „No sirds Latvijai". Gribētos, lai jaunā Saeima vairāk strādātu tautas, nevis sevis labā, atbalstītu uzņēmējdarbību, lai varētu radīt jaunas darbavietas.

Ilze: – Izdarīt izvēli nebija grūti, nākot uz iecirkni, es jau zināju, par ko balsošu. Droši vien tiks ievēlētas visas lielākās partijas, kas jau Saeimā darbojas, bet no jaunajām – varbūt vienīgi Sudrabas partija. Novēlu turpmāk lielāku uzmanību veltīt iedzīvotāju labklājības celšanai, ražošanas attīstībai, nodokļu sabalansēšanai vai pat samazināšanai, lai mazāk cilvēku izbrauktu no valsts un vairāk atgrieztos Latvijā. Es vēlēšanās piedalos vienmēr un domāju, ka tā jārīkojas ir katram.

Pēteris no Varakļānu pagasta: – Izvēli izdarīt nebija grūti, kaut gan, ikreiz piedaloties vēlēšanās, rūpīgi izvērtēju, par ko balsot. 12. Saeimā noteikti iekļūs „Vienotība", nacionāļi, zaļie un zemnieki, „Saskaņa", Inguna Sudraba un varbūt arī Reģionu apvienība. Jaunievēlētajiem deputātiem novēlu, lai mazāk liek „savās kabatās", bet uzlabo sociālo jautājumu risināšanu, sniedz lielāku atbalstu tiem, kuri veselības stāvokļa dēļ vairs nespēj strādāt.

Ārija: – Par ko balsot, izdomāju mājās. Iepriekš televīzijā skatījos arī pirmsvēlēšanu diskusijas, tai skaitā premjeru debates, ko katrs mums sola un kam vairāk gribētos ticēt. Domāju, ka vēlēšanās izdarīsim pareizo izvēli – vismaz es ceru uz to labāko. Saeimā noteikti paliks „Vienotība", tāpat „Saskaņa", jo mums ir daudz krievvalodīgo. Tiks ievēlēti arī zemnieki, nacionāļi un „No sirds Latvijai" pārstāvji. Visiem novēlu īstenot to, ko pirms vēlēšanām ir solījuši un ko grib arī tauta.

Anna: – Nākot uz iecirkni, visu biju jau izdomājusi. Varu atklāt, ka balsoju par Nacionālo apvienību. Saeimā vēl tiks ievēlēta arī „Vienotība", Inguna Sudraba, zaļie un zemnieki, kā arī, protams, „Saskaņa" un varbūt arī Mārtiņš Bondars. Mans vēlējums – lai visiem veicas un Latvija kļūst labāka, bagātāka, skaistāka!

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px