Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: prezidenta nominētais premjera amata kandidāts

Redakcija

Autors • 18.01.2016.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa nominēto premjera amata kandidātu Māri Kučinski? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Oļegs no Kusas: – Esmu apmierināts ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa izvēli. Lai Mārim Kučinskim jauno valdību izdodas izveidot, jo cik tad ilgi tāda neskaidrība var turpināties? Cerams, ka partijas spēs vienoties.

Madoniete Jeuženija: – Personīgi es Māri Kučinski atceros no Tautas partijas laikiem. Man tas ne sevišķi simpatizē, tāpat kā tas, ka viņš tagad pārstāv Zaļo un Zemnieku savienību, jo viņi visi ļoti augstu vērtē Aivaru Lembergu. Izrādās, prezidents, kā tagad var lasīt, jau no decembra vidus ir viņu uzrunājis. Katrā ziņā: dzīvosim – redzēsim, kas no tā visa iznāks.

Madonietis Brunis: – Es vispār šo valdību neatbalstu. 1968. gadā mani pratināja VDK, biju čekas uzskaitē. Tad nāca Atmoda, Rīgā stāvēju uz barikādēm, Latvija atguva neatkarību un piespieda mani izbraukt darbā uz Angliju. Raimondam Vējonim šajā situācijā vienkārši bija jāatlaiž Saeima un jārīko jaunas vēlēšanas, bet viņš, kā nupat izlasīju internetā, šorīt tika aizvests uz slimnīcu.

Madoniete Sintija: – Es par politiku un valdības veidošanu īpaši neinteresējos. Daudz laika prasa mācības, tāpat sportoju, bet es esmu par to, lai jauno valdību izveidotu pēc iespējas ātrāk.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px