Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: preses izdevumu abonēšana

Redakcija

Autors • 03.12.2014.

Burtu lielums

Latvijā turpinās preses izdevumu abonēšanas kampaņa. – Kādus preses izdevumus jūs abonējat un pērkat, vai varbūt jaunumus galvenokārt uzzināt internetā, televīzijā, radio? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Inta no Murmastienes: – Abonējam laikrakstu „Staru", „Rēzeknes Vēstis" un „Vietējo", bet žurnālus pārsvarā pērkam. Jaunumus uzzinu arī internetā, bet to daru retāk. Pie drukātajiem izdevumiem tomēr ir vairāk pierasts, un tos lasa arī māte un vectēvs. „Starā" visu pārskatu, bet izlasu to, kas ir ieinteresējis. Vienmēr uzmanību pievēršu arī tam, kas jauns notiek Barkavas pagastā.

Zanda no Lazdonas: – Laikrakstus un žurnālus es neabonēju un arī nepērku. Visus jaunumus uzzinu internetā, mūsdienās tas paver lielas iespējas, bet pārsvarā jaunākās ziņas izlasu www.tvnet.lv. Tagad saistībā ar Ukrainas notikumiem vairāk jāseko līdzi politikai. Tajā pārāk necenšos iedziļināties, bet no tās jau nekur palikt nevar.

Madonietis Ādams: – Es preses izdevumus neabonēju un nepērku, bet jaunumus, to, kas notiek Latvijā un citur pasaulē, galvenokārt uzzinu, klausoties radio. Politika mani pārāk neinteresē, vairāk patīk klausīties sižetus par cilvēku dzīvi. Tagad daudziem ir grūti izdzīvot. Jau daudzus gadus esmu pensionārs, un arī man ir grūti savilkt galus kopā, bet par dzīvokli vēl kaut kā spēju nomaksāt.

Jānis no Ļaudonas: – No preses izdevumiem es abonēju vienīgi „Staru". Esmu to jau pasūtījis visam nākamajam gadam. Bez vietējām ziņām es nevaru iztikt, mani interesē jaunumi gan Madonas, gan citos novados. Laikrakstu lasīt sāku no 1. lappuses un izlasu pilnīgi visu, tur ir visa informācija. Skatos arī televīziju, klausos radio, kur izskan dažādi viedokļi.

Madoniete Daina: – Es jaunumus uzzinu internetā, biežāk ielūkojos www.tvnet.lv un www.delfi.lv. Galveno uzmanību pievēršu tam, kas notiek Latvijā, bet to, kas notiek Madonā un citos bijušajā Madonas rajona teritorijā izveidotajos novados, uzzinu „Starā", kas ir pieejams darbavietā. Es zinu, ka drīz „Staru" būs iespējams abonēt arī internetā. Ideja ir ļoti laba un apsveicama, bet es nezinu, vai šo iespēju izmantošu.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px