– Kādus drukātos preses izdevumus jūs lasāt un vai tos esat iecerējuši arī abonēt jaunajam gadam? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Gunārs: – Avīzes un žurnālus neabonēju, bet tos lasu regulāri. Piemēram, laikrakstu „Stars", tāpat žurnālu „Medības" pērku. Varbūt izdevīgāk būtu abonēt, bet tas ir sava veida rituāls – aiziet uz kiosku vai veikalu un iegādāties kādu preses izdevumu.
Vineta no Lubānas: – Darbā slodze ir tik liela, ka ne drukātiem preses izdevumiem, ne mājas lapām internetā vienkārši nepietiek laika. Par to, kas noticis valstī un pasaulē, izstāsta vīrs. Svarīgākos jaunumus jau var uzzināt, noskatoties ziņu raidījumus televīzijā.
Agris no Praulienas: – Es lasu „Dienu", tā mani interesē vairāk; tāpat lasāms ir „Stars", kas mums nāk mājās. Noskatos arī ziņu raidījumus televīzijā. Ļoti ērti pieejama tagad ir interaktīvā „Lattelecom" televīzija. To izmantoju jau vairākus gadus un esmu ļoti apmierināts. Jebkurā laikā var noskatīties raidījumu atkārtojumus.
Madoniete Valentīna: – Es abonēju „Rēzeknes Vēstis", kas man ļoti patīk. Vienmēr izlasu „Jurista sleju", kā arī daudzu cilvēku viedokļus, kad katrs uzraksta to, ko domā. Savukārt „Staru" pērku vai arī to man iedod izlasīt meita, kas „Staru" abonē. Pērku arī žurnālus. Kaut kas jau ir jālasa un arī jāzina.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
30.11.2016.