Kā liecina preses izdevumu abonēšanas rezultāti, laikrakstu abonentu skaits 2016. gadā ir tikai nedaudz samazinājies, bet pieprasījums pēc žurnāliem pat ir pieaudzis. – Kādus laikrakstus un žurnālus jūs abonējat vai varbūt esat izvēlējušies citu informācijas avotu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ilga no Cesvaines: – Drukātos preses izdevumus es joprojām lasu, bet abonēju tikai Madonas reģiona laikrakstu „Stars" un „Laimīgo TV Programmu". „Staru" parasti abonēju uz trim mēnešiem un tajā pārlasu visu. Arī tematika mani apmierina.
Vilis no Lubānas: – Mēs tos vairs neabonējam. Tagad jau visu var uzzināt internetā. Lai iemācītos lietot internetu, apmeklēju kursus, un tagad sociālie tīkli ir kļuvuši par ikdienas sastāvdaļu. Arī maksājumus veicu elektroniski. Televizorā filmas un ziņu raidījumus gan vēl paskatos, tāpat kādreiz ieslēdzu Radio 2.
Kalsnavietis Ojārs: – Es galvenokārt skatos televizoru, kur arī uzzinu jaunumus. Avīzes un žurnālus neabonēju, bet sieva savu reizi kioskā nopērk žurnālu „Mans Mazais". Klausos arī Radio 2.
Austris no Cesvaines: – Jaunumus es uzzinu internetā, lasu mājas lapas tv.net, apollo un citas, bet avīzes un žurnālus nepasūtu, jo pēc izlasīšanas man tos nav, kur likt. Lietot internetu iemācījos ātri. Kursos negāju, bet jaunieši parādīja, kā tas darāms. Vēl skatos televizoru un klausos Radio 2.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA