1. oktobrī sākās preses izdevumu abonēšana nākamajam, 2016., gadam. – Vai jūs abonējat laikrakstus un žurnālus vai varbūt izmantojat citus informācijas avotus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Iluta: – Nupat, akcijas laikā, visam nākamajam, 2016., gadam pasūtīju „Dārzam". Tas man ļāva ietaupīt 7 eiro, un tas ir daudz. Savukārt mamma laukos regulāri abonē „Latvijas Avīzi" un „Staru", parasti to pasūta pusgadam.
Madonietis Ilgonis: – Es joprojām lasu daudz drukāto preses izdevumu, kā, piemēram, „Latvijas Avīzi", „Neatkarīgo," „Vesti Segodņa", kurus abonēju katru mēnesi. Lasu, protams, arī „Staru", ko tā iznākšanas dienā man uz mājām arī atnes pastnieks. Jaunajam gadam gan neko neesmu pasūtījis, bet tam vēl ir daudz laika.
Madonietis Jānis: – Es diezgan maz lasu avīzes un žurnālus, neko neabonēju, bet šad tad nopērku „Staru". Jaunumus galvenokārt uzzinu, skatoties informatīvos raidījumus televīzijā, kā, piemēram, LTV „Panorāmu".
Kalsnaviete Irina: – Iespēju robežās preses izdevumus cenšamies pasūtīt. Vienmēr abonējam „Staru", pasūtām to uz vienu vai vairākiem mēnešiem. To sākam lasīt ar sludinājumu sadaļu, tad pakāpeniski izlasām visu. Interesē jaunumi gan pagastos, gan novadā, tāpat intervijas ar cilvēkiem un citi raksti.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA