– Kādus preses izdevumus jūs esat iecienījuši, un vai jūs tos abonējat vai regulāri pērkat? – turpinoties laikrakstu un žurnālu abonēšanai jaunajam, 2014., gadam, vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Biruta no Jāņukalna: – Kā kuro reizi sanāk – citreiz pērkam, citreiz abonējam. Biežāk pie pastnieka abonējam „Staru", „Veselību". Ar pasta piegādi patlaban nav nekādu problēmu, bet reizēm ziemā gadās visādi. Savukārt nopirkt preses izdevumus mums ir iespēja Jaunkalsnavas pasta nodaļā un arī veikalā.
Helēna no Cesvaines: – Šad tad pērku, šad tad, lai tos izlasītu, dodos uz bibliotēku, vai arī tos iedod draugi. Regulāri lasu žurnālu „Cosmopolitan", „SHAPE", „Kas Jauns" un dažus citus.
Madonietis Andrejs: – Pārsvarā jaunumus uzzinu internetā. Regulāri lasu ziņu portālus, kā, piemēram, www.delfi.lv, www.tvnet.lv un citus, arī www.madona.lv, www.estars.lv. Šad tad nopērkam „Staru", kādu žurnālu, un sieva abonē „Ievu".
Madoniete Natālija: – No laikrak-stiem es pērku un lasu „Staru", bet no žurnāliem – „Kas Jauns". Mani vairāk interesē ziņas, kas notiek tepat Madonā un citur pasaulē. Jaunumus uzzinu, regulāri lasot arī dažādas mājas lapas internetā.
Madonietis Artis: – Mēs abonējam „Staru", parasti uz 3 mēnešiem. No žurnāliem esam izvēlējušies „Ievu", un diezgan daudz izmantojam arī internetu, kur jaunumus var uzzināt visātrāk. Savukārt kioskos pērkam auto tematikai veltītus žurnālus.
Madoniete Vija: – Tas ir laikraksts „Stars", bet es ļoti daudz lasu žurnālus un labprāt lasītu vēl vairāk. Kādreiz regulāri gāju uz bibliotēku, bet tagad redze vairs nav tik laba. Mani vairāk interesē sadzīviskas tēmas, tas, ko nestāsta ārsti, tāpat šad tad palasu žurnālus par virtuves tematiku. Mani interesē arī astroloģija un daudz kas cits. Bet „Staru", līdzīgi kā daudzi citi, sāku lasīt ar sludinājumiem un tikai pēc tam izlasu visu pārējo.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA