– Vai jūs plānojat abonēt žurnālus vai laikrakstus nākamajam gadam? – vakar, sākoties preses izdevumu abonēšanai 2020. gadam, jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Viktorija no Cesvaines: – Nē, mēs neabonējam, bet, piemēram, „Staru" regulāri nopērkam pastā. Turklāt tante to pasūta, tā ka visu, kas interesē, izlasām. Pērkam arī žurnālus un tad, kā jau laukos, kooperējamies, iedodam cits citam izlasīt.
Madoniete Biruta: – Galvenokārt jaunumus uzzinu televīzijā un radio. Klausos, skatos, lasu, bet diemžēl dienas ir par īsām un laika par maz. Man ir dārzs, kas arī prasa daudz rūpju. Žurnālus pērku reti, tie pensionāram, kuram pensija ir niecīga, tomēr ir par dārgu. „Staru" gan pērku regulāri, jāzina taču, kas notiek mūspusē.
Elīna no Bērzaunes: – „Staru" mums abonē vecmamma, kas grib zināt, kas notiek mūsu novadā, un tad mēs arī izlasām to, kas interesē. Ļoti noder arī Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes Ilzes Riekstiņas sūtītās ziņas uz e-pastu. Tas noder kā atgādinājums, kad aiziet uz teātri vai kino, tāpat citiem pasākumiem.
Madonietis Vairis: – Preses izdevumus es neabonēju. Jaunumus uzzinu internetā, kur izlasu arī „Latvijas Avīzes" un „Neatkarīgās Rīta Avīzes" interneta versiju, jo mani ļoti interesē sporta ziņas.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
02.10.2019.