Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: premjera V. Dombrovska veikums

Redakcija

Autors • 30.10.2012.

Burtu lielums

Kā vērtējat premjera V. Dombrovska veikumu? – pagājušās nedēļas nogalē, kad viņa trešajai pēc kārtas vadītajai valdībai apritēja gads, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Oļģerts no Kusas: – Man liekas, ka viņš ir tāds premjers, kas neko sliktu nedara, piekrīt visam, kas tik pašam neskādē, bet vajadzētu būt tomēr aktīvākam, ar savu nostāju un savu mugurkaulu.

Jānis no Vecsaikavas: – Par valdību var teikt, ka daļēji tā strādā labi, bet, kā šodien izlasīju internetā, valdība jau atkal pamazām grib tērēt naudu it kā labu speciālistu piesaistīšanai. Kas gribēja, tie jau aizgāja krīzes gados, tagad aiz šīs apņemšanās nav nekas cits, kā vēlme valsts sektorā strādājošajiem palielināt algas vai piemaksas. Tikai tad, ja mainītos attieksme un darba stils, vairāk pavērstos pret cilvēkiem, varētu sākt par to domāt.

Dzintra no Degumniekiem: – Mēs esam ļoti apmierināti, kā strādā mūsu premjers, patīk viņa nosvērtība, un arī viņa sievas biznesa lietas mūs pārāk neinteresē. Vienīgi visapkārt ir daudz „bremžu", kas nav ieinteresēti valdības veiksmīgā darbībā. Manuprāt, augstajā amatā ES Dombrovskim ir maz izredžu nokļūt, līdz ar to valdība var nostrādāt visu termiņu.

Vizbulīte no Kusas: – Man V. Dombrovskis nekad nav paticis, jo viņš nekad nerunā tiešu valodu, nav sava mugurkaula, konkrēti neatbild ne uz vienu jautājumu un neskatās skatītājiem acīs, bet pagriež galvu sānis. Ja viņam izdosies nodrošināt nepieciešamās balsis budžeta apstiprināšanai, tad premjera amatā tomēr noturēsies līdz nākamajām vēlēšanām.

Madoniete Valentīna: – Es vairāk uztraucos par A. Lembergu. Viņš ir malacis, un viņam ir jādod iespēja pildīt Ventspils mēra amatu, jo viņš domē ir ievēlēts. Arī premjera V. Dombrovska valdībai ir jāstrādā visu termiņu. Lai iecerētos darbus valdība vienreiz padarītu līdz galam un nevarētu aizbildināties, ka tai netika dota iespēja strādāt visu termiņu. Tad arī vēlētāji varēs to labāk novērtēt, un, ja atzīsim par sliktu esam, nākamajās vēlēšanās varēsim par viņiem vairs nebalsot un izvēlēties citus.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px